John Wick’in Ekran Uyarlaması The Continental Geliyor

Starz’ın, Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı ünlü aksiyon serisi John Wick’i ekrana uyarlayacağı kesinleşti.

  • 25PAYLAŞIM
  • 4130OKUMA
john-wick

Starz’ın, Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı ünlü aksiyon serisi John Wick’i ekrana uyarlayacağı kesinleşti. The Continental adını taşıyan uyarlamada Reeves de kamera karşısına geçecek gibi görünüyor.

John Wick evreninde geçen dizinin konusu suikastçıların sığınağı niteliğindeki Continental Hotel’de geçecek. Senaryoyu kaleme alan Chris Collins showrunner olarak da görev yapacak. Dizinin yürütücü yapımcılığını film serisinin yapımcıları Keanu Reeves, Basil Iwanyk, Chad Stahelski, Derek Kolstad, Collins ve David Leitch üstleniyor. The Continental’ın prodüksiyonu ise Starz ve Lionsgate tarafından yürütülüyor.

Starz’ın TCA söyleşisi sırasında verilen detaylara göre Reeves de bir noktada dizinin oyuncu kadrosuna dahil olacak.

John Wick’in dizi uyarlaması fikri bir süredir gündemdeydi. Projeye yoğun bir ilgi olduğu ve geliştirme aşamasında olunduğu haberler arasındaydı.

John Wick’in iki hit filmden oluşan film serisi dünya çapında 300 milyon dolar hasılat elde etmişti.

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

6832

Keanu Reeves’li Sibirya’dan Türkçe poster geldi

John Wick serisinin sevilen aktörü Keanu Reeves'in yeni filmi Sibirya'dan Türkçe poster yayınlandı.

3329

Sibirya filminden yeni poster yayınlandı

Matrix, John Wick filmlerinin sevilen oyuncusu Keanu Reeves'in de başrolünü oynadığı Sibirya filminden poster yayınlandı.

4694

John Wick: Chapter 3’ün çekimleri başladı

John Wick: Chapter 3 filminin çekimleri resmi olarak başladı. Çekimden gelen kareyi ise Oscar adayı görüntü yönetmeni Dan Laustsen sosyal medya hesabından paylaştı.

2723