“Guardians of the Galaxy 3” İçin Hazırlıklar Başlıyor

Serinin iki filmini de yöneten James Gunn, Twitter’da yaptığı soru&cevap sırasında 3. filmin ne zaman geleceğini açıkladı.

Guardians-of-the-Galaxy

2014 yılında vizyona giren Guardians of the Galaxy eleştirmenlerden ve süper kahraman fanlarından tam not almış ve tüm dünyada 773 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştı. Aradan üç sene geçtikten sonra gelen devam filmi ilki kadar beğenilmese de gişede onu geçerek 863 milyon dolar kazandı. Bunca başarıdan sonra serinin devam etmesi sürpriz olmadı elbet.

Serinin iki filmini de yöneten James Gunn, Twitter’da yaptığı soru&cevap sırasında 3. filmin ne zaman geleceğini açıkladı. “3. film olacak mı?” sorusuna doğrudan “2020’de geliyor.”cevabını veren yönetmen serinin hayranlarını mutlu etti.

Marvel Sinematik Evreni’nin 2020’de üç film vizyona sokacağını biliyorduk. Artık Guardians of the Galaxy Vol. 3’nin bu filmlerden biri olacağını öğrendik. Açıklanan filmler ve söylentiler ışığında, Sinematik Evreni’n 4. fazında izleyeceğimiz filmleri toplayınca elimizde şöyle bir liste oluyor: “Guardians of the Galaxy Vol. 3”, olası “Black Widow” filmi, “Doctor Strange 2”, “Spider-Man: Homecoming 2”, “Thor 4” ve “Black Panther 2”. Chris Evans, Robert Downey Jr. ve Chris Hemsworth’ün evrenden ayrılacağı konuşuluyorken, sizce bu listeye hangi filmler eklenebilir?

Guardians of the Galaxy Vol.2 İçin Geri Sayıma Başladık

Guardians of the Galaxy Vol.2 bu hafta, 28 Nisan'da vizyonda olacak. Geri sayıma bugün başlıyoruz!

11067

James Gunn: Vol. 3’de Gelecek

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn serinin üçüncü filmini de yöneteceğini açıkladı.

16436