“Jurassic World: Yıkılmış Krallık”tan hareketli poster geldi!

Merakla beklenen devam halkası “Jurassic World: Yıkılmış Krallık” vizyon tarihine artık çok yaklaştı. Önümüzdeki hafta gösterime girecek filme dair biri hareketli olmak üzere iki yeni poster yayınlandı.

Filmin başrolleri bir kez daha Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard ikilisine ait. Yıldız ikiliye filmde Jeff Goldblum, BD Wong, Toby Jones, Ted Levine, James Cromwell, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda ve Rafe Spall gibi isimler eşlik ediyor. “The Impossible”, “The Orphanage” ve “A Monster Calls” gibi filmlerle tanınan J.A. Bayona ise yönetmenliği üstleniyor.

İlk filmde yaşanan facianın ardından, Claire’in parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlara olan bakış açısı değişir ve “Dinozor Koruma Grubu” isimli bir organizasyon kurar. Amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır. Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara karşı baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady’den yardım ister. İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa saracaktır…

Jurassic World: Yıkılmış Krallık” ülkemizde 8 Haziran’da vizyona girecek.