Jurassic World’un Devam Filmi İçin Hazırlıklar Devam Ediyor.

Jurassic World'ün devam filmi Jurassic World: Fallen Kingdom (Yıkılmış Krallık)'dan özel görüntüler yayınlandı.

jurassic-world

“Jurassic World: Yıkılmış Krallık”tan Türkçe Altyazılı Özel Görüntüler Yayınlandı

Başrollerini bir kez daha dinozorlar aleminin sert erkeği Owen Grady’yi canlandıran Chris Pratt ve cesur Claire Dearing’e hayat veren Bryce Dallas Howard’ın üstleneceği devam halkasının konusu şöyle olacak; Claire ilk filmde yaşanan facianın ardından, parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlarla olan yargısı değişiyor ve “Dinozor Koruma Grubu” isimli bir organizasyon kuruyor. Daniella Pineda ve Justice Smith’in canlandırdığı karakterlerle desteklenen bu organizasyonun amacı ise aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmak. Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara karşı baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady’den yardım istiyor. İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa sarıyor.

Dinozorların hakkını teslim eden Jurassic Park serisinin Ian Malcolm’ı Jeff Goldblum, bir önceki filmin Dr. Henry Wu’su B.D. Wong devam halkasında boy gösterecek kişiler arasında yer alırken, Rafe Spall, James Cromwell, Ted Levine ve başarılı oyuncu Toby Jones da filmin yeni yüzleri olacak. Yönetmen koltuğunda, bir önceki film Jurassic World’ün yönetmeni Colin Trevorrow’un oturduğu devam halkası “Jurassic World: Yıkılmış Krallık” senaryosunda yönetmen Trevorrow ile birlikte Derek Connolly’nin imzasını taşıyor.

Jurassic World Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı:“Jurassic World: Yıkılmış Krallık” 8 Haziran 2018’de ülkemizde vizyona girecek!

“Jurassic World: Yıkılmış Krallık”tan İlk Görüntüleri, İlk Filmin Yönetmeni Colin Trevorrow Tarafından Paylaşıldı

$1,671 milyar hasılatla tüm zamanların en çok gişe elde eden dördüncü filmi Jurassic World’ün devam filmi Jurassic World: Yıkılmış Krallık’tan ilk görüntüleri, ilk filmin yönetmeni Colin Trevorrow tarafından paylaşıldı. Mini klipte serinin başrolünde yer alan Chris Pratt’in karakteri Owen’ın yavru bir raptoru sevdiği görülüyor.

jurassic-world

Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’ın rollerine yeniden hayat vereceği devam filmiyle beraber, Jurassic Park serisinde yer alan Jeff Goldblum da yaklaşık yirmi yıl sonra Jurassic Park evrenine geri dönmüş olacak. J.A. Bayona’nın yönettiği film, ülkemizde 08 Haziran 2018 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

Jurassic World Filminin İlk Görüntüsü:Ülkemizde 08 Haziran 2018 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

Jurassic World: Fallen Kingdom’dan yeni poster

Merakla beklenen Jurassic World: Fallen Kingdom'dan yeni bir poster paylaşıldı

2443

Jurassic World: Fallen Kingdom’dan yeni tanıtım

Christ Pratt ile Bryce Dallas Howard'ın başrollerinde yer aldığı Jurassic World: Fallen Kingdom (Yıkılmış Krallık)'dan yeni tanıtım videosu geldi

2685

Jurassic World: Fallen Kingdom filminden yeni poster geldi

Jurassic Park serisinin merakla beklenen Jurassic World: Fallen Kingdom filminin yeni posteri yayınlandı

2468

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3745