Bu kahramanlar gerçek hayatta da birer kahraman

Marvel sinematik evreninin oyuncuları gerçek hayatta da kahramanlık yapıyor.

Marvel sinematik evreni yıldızları bir çocuğun çağrısını yanıtsız bırakmadı. Marvel sinematik evreninin Yenilmezler ailesi, ölmekte olan bir çocuğun son dileği için kolları sıvadılar. Amerikalı gazeteci Shannon Bream’in yayınladığı gönderi sayesinde Marvel yıldızları güçlerini birleştirdi.

Her şey Bream’in sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlaması ile başladı. Twitter camiasını yardıma çağıran Bream, “Ölmekte olan bir çocuğa yardım etmeye çalışıyorum. Muhtemelen önünde yalnızca günleri var ve tek istediği şey Yenilmezler ekibinden birinden bir mesaj alabilmek. Eğer bir ünlü bağlantınız varsa lütfen yardımcı olun” yazdı.

Kısa sürede gönderisi tekrar tekrar paylaşılmaya başlandı. Twitter üyeleri Marvel oyuncularını etiketleyerek gönderiyi paylaştıkça ünlü isimlerin de durumdan haberi oldu. Geri dönüş yapan ilk Yenilmez, Kaptan Amerika’yı canlandıran Chris Evans oldu. Evans “Memnuniyetle! Bana bilgileri gönder” derken, Marvel’ın diğer kahramanları da yardıma koştu. Ekibin Vision’ı Paul Bettany‏, “Ben mor olanım. Bilgileri bana gönder” dedi.

Marvel evreninin Deadpool’u Ryan Reynolds “Ben daha çok yedek Yenilmez sayılırım ama yardımcı olmaktan mutluluk duyarım” derken, Doktor Strange’in yandaşı Wong’u canlandıran Benedict Wong da gönderi için iletişim bilgilerini istedi.

Kahramanlık yalnızca Marvel’la sınırlı kalmadı. DC Comics’in ünlü süper kahramanı Shazam’ı beyaz perdede canlandıracak olan Zachary Levi de yardım eli uzattı. “Ben teknik olarak bir Yenilmez değilim ancak ama küçük çocuk için bir video çekip Chris Evans, Chris Pratt, Chris Hemsworth veya diğer bütün Chrislerin taklidini yapabilirim” dedi.

Böylece bütün kahramanların pelerin giymediğini bir kez daha hatırlamış olduk. Kahraman olmak yalnızca dünyayı kurtarmak değildir!

(beyazperde)

“Avengers: Sonsuzluk Savaşı”ndan yeni video!

Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nda dünyanın sonu yaklaşıyor. Bir kez daha Russo kardeşlerin imzasını taşıyacak olan yeni devam halkası "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni tanıtım videosu yayınlandı. Gel

1029

Avengers: Infinity War’dan İlk Posterler Geldi!

Marvel evreninin son filmi Avengers: Infinity War 27 Nisan'da beyaz perdede izleyicileri ile buluşuyor. Serinin meraklılarının bildiği üzere evrendeki en büyük savaşı anlatacak olan film, posterleri i

424

Avengers: Infinity War’dan yeni fragman yayınlandı

27 Nisan'da vizyona girecek Avengers: Infinity War'dan yeni fragman yayınlandı.

1197

Samuel L. Jackson’dan “Captain Marvel” paylaşımı!

rie Larson başrollü Captain Marvel'dan yeni set karesi geldi. Yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin üstlendiği yeni süper kahraman macerasının setinden gelen kare merak uyandırdı.

1029