Haftanın gişe rakamları belli oldu

Bu hafta sonu sinemalarda en çok izlenen filmler neler? 23-25 Mart gişe verileri...

Ailecek Şaşkınız, vizyondaki 4. haftasında da zirveyi bırakmıyor.  Hafta sonu 289 bin 167 kişi tarafından izlenen, yönetmenliğini  Selçuk Aydemir’in yaptığı,  Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerinde yer aldığı Ailecek Şaşkınız, babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’ın hikâyesini anlatıyor.

Kaan ve Mete ikilisinin tatil sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğunda yaşadıklarını anlatan, Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrollerinde yer aldığı Kaybedenler Kulübü Yolda, haftasonu 104 bin 563 kişi tarafından izlendi ve listenin en çok izlenen ikinci filmi oldu.

Listenin 3. sırasında 93 bin 638 kişi tarafından izlenen Pasifik Savaşı: İsyan yer aldı. John Boyega’nın başrolünde yer aldığı devam film, dünyayı yıkıma uğratan canavarlara karşı mücadeleyi sürdüren Jaeger pilotu Jake’in hikâyesini anlatıyor.

Tomb Raider, 2. haftasında listenin en çok izlenen dördüncü filmi oldu. 64 bin 420 kişi tarafından izlenen film, babasının ani bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve bisikletli kuryelik yaparak geçinen Lara’nın, babasının akıbetini aydınlatma amacıyla girdiği yolda başından geçenleri anlatıyor.

Listenin beşinci sırasında yeni bir film var. Kayıp Prenses, vizyondaki ilk haftasında 46 bin 434 kişi tarafından izlendi. Animasyon film Kayıp Prenses, bir büyücünün kaçırdığı Prenses Mila ile kaçırılan aşkını bulmaya çalışan ressam Ruslan’ın hikâyesini anlatıyor.

(Haberturk)

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

2079

Hafta sonu gişe verileri belli oldu!

Haftasonu sinema salonlarında urassic World: Fallen Kingdom, 212 bin 426 kişi tarafından izlenilerek hafta sonu en çok izlenen film oldu. İşte 8-10 haziran 2018 gişe verileri

2653

Haftanın gişe verileri belli oldu

 Bu hafta sonu sinema salonlarında en çok hangi filmler izlendi? 1-3 Haziran gişe verileri...

1309

Deadpool 2 hala gişe lideri!

Han Solo'nun vizyona girmesi Deadpool'u bozmadı!

1404