Kapan’dan Altyazılı Fragman

Düşük bütçesiyle Amerika’da rekorlar kıran Kapan filminden Türkçe altyazılı fragman geldi.

Yönetmen koltuğunda Key & Peele dizisiyle tanıdığımız komedi yönüyle bildiğimiz Jordan Peele oturuyor. Komedi yönüyle bilinen bir sanatçının ilk yönetmenlik deneyimi olarak bir gerilim filmini çekmesi ve filmin düşük bütçesine rağmen dünya çapında toplamda 167,1 milyon dolar gişe yapmış olması gerçekten büyük bir başarı.

Başrolünde Daniel Kaluuya‘nın yer aldığı filmin kadrosunda Allison Williams, Catherine Keener ve Bradley Whitford da yer alıyor. Filmin yapımcılığını ve senaryosunu da Peele üstleniyor. Jason Blum‘un da yapımcıları arasında yer aldığı filmin görüntü yönetmenliğini ise Toby Oliver üstleniyor.

 

“Chris sevgilisi Rose ile mutlu bir ilişkisi vardır. Rose, Chris’i ailesi ile tanıştırmak için davette bulunur. Sevgilisinin ailesinde bir tuhaflık olduğunu sezen Chris bir süre sonra orada kalmakta olan siyahi insanların kaybolduğunu öğrenir. Bunun üzerine tuz biber olan şey ise başka bir siyahi adamın kendisine iş işten geçmeden gitmesi yönündeki uyarısı olur. Chris bir şeylerin ters gittiğini sezmeye başladığında kurtulması sandığından çok daha zor olacaktır.”

Film Türkiye’de 21 Nisan‘da vizyonda olacak.

Büyük ödülün sahibi “Kapan”!

Her yıl en iyi bağımsız yapımların ödüllendirildiği Independent Spirit Awards’ta (Bağımsız Ruh Ödülleri) kazananlar belli oldu.

2576

Kapan’dan Bir Altyazılı Tanıtım Daha

21 Nisan'da gösterime girecek olan gerilim filmi Kapan'dan bir altyazılı kısa tanıtım videosu daha geldi

16499

Zirvede Bol Aksiyon Var

Hızlı ve Öfkeli 8 açılış haftasında Patron Bebek filmini geçerek gişede zirveye yerleşti.

17647