Kaybedenler Kulübü Yolda Geliyor

2011 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayarak yüksek bir gişe rakamı elde eden Kaybedenler Kulübü filminin devamı niteliğindeki Kaybedenler Kulübü Yolda'nın çekimleri ekim ayının ilk haftasında Antalya’da başladı.

kaybedenler-kulubu-yolda-geliyor

Yönetmenliğini Tolga Örnek’in üstlendiği ve Nejat İşler ile Yiğit Özşener’in başrollerini paylaştığı, bir zamanların efsanevi radyo programı ve onun yayıncıları Kaan Çaydamlı ile Mete Avunduk’un hayatlarını konu alan 2011 yapımı Kaybedenler Kulübü’nün ikincisi olan Kaybedenler Kulübü Yolda filminde ise Kaan ve Mete’nin yol hikâyeleri konu alınacak.

Antalya’da başlayacak olan Kaybedenler Kulübü Yolda, Olimpos’ta kalabalık bir Kadıköy tayfasıyla yaptıkları eğlenceli tatil sonrası Kaan ve Mete’nin motorlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkmalarını ve bu yolculukta yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi gitmediğini bizlere tekrar anlatacak.

TMC Film’in yapımını gerçekleştirdiği filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Bodrum Masalı ve Martıların Efendisi filmleriyle tanıdığımız Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. Cast çalışmaları devam eden filmin başrollerinde ilk filmde olduğu gibi Nejat İşler ve Yiğit Özşener olacak.

İlk film Kaybedenler Kulübü 25 Mart 2011 yılında gösterime girdiğinde toplam 25 hafta gösterimde kalarak 485 bin 580 gişe elde ederek 4 milyon 558 TL hasılata ulaşmıştı.

Kaybedenler Kulübü Yolda ile Seri Devam Ediyor

Yedi yıl sonra gelen devam filmi "Kaybedenler Kulübü Yolda"dan ilk afiş yayınlandı.

3693

Blue’dan Fragman Geldi

Yavuz Çetin ve Kerim Çaplı’nın efsane grubu Blue Blues Band’in hikayesini anlatan "Blue" filminin fragmanı yayınlandı.

18431

İşte Haftanın Film Seçenekleri

Bu hafta gösterime giren filmlere göz atıyoruz. Logan ile İstanbul Kırmızısı dikkat çeken filmler.

13125

İkimizin Yerine filminin ilk fragmanı yayınlandı

  Ödüllü tasarımcı Arda Aktaş’ın tasarladığı afiş için ikili birbirinden romantik pozlar verdi. Sarıkaya’nın küçük bir kasabada büyümüş Çiçek karakterini, İşler’in ise genç kızın hayatını değişti

4085