Kevin Spacey Gündeminde Sular Durulmuyor

Kevin Spacey başrolünü oynadığı “All the Money in the World” filminden çıkarıldı.

  • 6PAYLAŞIM
  • 973OKUMA

Oscar yarışında adı geçen ve 22 Aralık’ta vizyona girmesi planlanan ve “All the Money in the World” filminin başrolü Kevin Spacey‘nin, geçtiğimiz günlerde çıkan taciz iddialarının ardından filmin yönetmeni Ridley Scott ve Sony tarafından filmden çıkarılmasına karar verildi.

Filmde Amerikalı iş adamı John Paul Getty’yi canlandıran Kevin Spacey yerine Christopher Plummer geçecek. Plummer’ın sahnelerinin önümüzdeki birkaç hafta içinde çekilmesi ve filmin 22 Aralık’taki vizyon tarihine yetiştirilmesi bekleniyor.

Elbette bu çekimler sadece Christopher Plummer ile sınırlı kalmayacak. Filmin diğer oyuncuları Mark Wahlberg ve Michelle Williams’ın da yapılacak yeniden çekimlere katılmaları gerekiyor. Kaynaklar Kevin Spacey’nin filmde tek başına oldukça fazla karede yer aldığını ve bu açıdan bakınca bu yer değiştirmenin mümkün olabileceğini söylüyor, ancak yine de filmi zorlu bir süreç bekliyor.

Kevin Spacey “House of Cards” Dizisinden de Ayrılmıştı

Hakkındaki cinsel taciz suçlamalarından dolayı herkes tarafından tepki alan Kevin Spacey, Netflix yapımı olan “House of Cards” dizisinden de kovulmuştu.

Netflix geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada dizinin yeni sezonunun olmayacağını açıklamıştı. Netflix, hakkındaki cinsel taciz suçlamalarından sonra birbir işlerini kaybeden Kevin Spacey’in hem yapımcılığını hem de başrolünü üstlendiği “Gore” adlı filmini göstermeyeceğini de duyurdu.

Dizinin yapımcı şirketinden gelen açıklamada ise dizide yer alan bazı oyunculardan gelen taciz şikayetlerinin soruşturulacağını açıkladı.

Kevin Spacey’in ajansıda daha önce yaptığı açıklama ile yıldız oyuncuyla olan ilişkilerini kestiğini duyurmuştu.

Kevin Spacey, eşcinsel olduğunu açıkladı

Netflix’te Mayıs ayında neler var?

Mayıs ayında Netflix'de yer alan diziler, filmler ve belgeseller...

511

“Sense8″in final tarihi açıklandı

Netflix’te çok izlenen “Sense8” iki saatlik veda bölümüyle 8 Haziran’da ekranlara veda edecek.

630

Hızlı ve Öfkeli Netflix’te dizi olarak uyarlanıyor

Gişe rekortmeni Hızlı ve Öfkeli serisi (Fast & Furious), Netflix tarafından dizi formatında ekranlara taşınmaya hazırlanıyor

308

Netflix’in Ruh Avcısı dizisinden özel video

Netflix’in yeni dizisi Ruh Avcısı’ndan psikoloji ve adli tıbbın doğuşu ile ilgili özel bir video paylaşıldı

277