Kevin Spacey Gündeminde Sular Durulmuyor

Kevin Spacey başrolünü oynadığı “All the Money in the World” filminden çıkarıldı.

  • 21PAYLAŞIM
  • 3434OKUMA

Oscar yarışında adı geçen ve 22 Aralık’ta vizyona girmesi planlanan ve “All the Money in the World” filminin başrolü Kevin Spacey‘nin, geçtiğimiz günlerde çıkan taciz iddialarının ardından filmin yönetmeni Ridley Scott ve Sony tarafından filmden çıkarılmasına karar verildi.

Filmde Amerikalı iş adamı John Paul Getty’yi canlandıran Kevin Spacey yerine Christopher Plummer geçecek. Plummer’ın sahnelerinin önümüzdeki birkaç hafta içinde çekilmesi ve filmin 22 Aralık’taki vizyon tarihine yetiştirilmesi bekleniyor.

Elbette bu çekimler sadece Christopher Plummer ile sınırlı kalmayacak. Filmin diğer oyuncuları Mark Wahlberg ve Michelle Williams’ın da yapılacak yeniden çekimlere katılmaları gerekiyor. Kaynaklar Kevin Spacey’nin filmde tek başına oldukça fazla karede yer aldığını ve bu açıdan bakınca bu yer değiştirmenin mümkün olabileceğini söylüyor, ancak yine de filmi zorlu bir süreç bekliyor.

Kevin Spacey “House of Cards” Dizisinden de Ayrılmıştı

Hakkındaki cinsel taciz suçlamalarından dolayı herkes tarafından tepki alan Kevin Spacey, Netflix yapımı olan “House of Cards” dizisinden de kovulmuştu.

Netflix geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada dizinin yeni sezonunun olmayacağını açıklamıştı. Netflix, hakkındaki cinsel taciz suçlamalarından sonra birbir işlerini kaybeden Kevin Spacey’in hem yapımcılığını hem de başrolünü üstlendiği “Gore” adlı filmini göstermeyeceğini de duyurdu.

Dizinin yapımcı şirketinden gelen açıklamada ise dizide yer alan bazı oyunculardan gelen taciz şikayetlerinin soruşturulacağını açıkladı.

Kevin Spacey’in ajansıda daha önce yaptığı açıklama ile yıldız oyuncuyla olan ilişkilerini kestiğini duyurmuştu.

Kevin Spacey, eşcinsel olduğunu açıkladı

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2671

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3315

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2853

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3171