Netflix’in İlk Alman Dizisi Dark

1 Aralık 2017’de Netflix’te gösterime girecek olan ilk Alman dizisi Dark’ın fragmanı yayınlandı.

  • 21PAYLAŞIM
  • 3476OKUMA
dark

Ödüllü yönetmen Baran Bo Odar ve “Who am I” filminin yazarı Jantie Friese, Netflix’de yayınlanacak ilk Alman dizisi “Dark” için bir araya geldi.

Prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan “Dark” dizisinin senaryosu Jantje Friese tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda ise Baran Bo Odar oturuyor.

Netflix’in İlk Alman Dizisi “Dark” 1 Aralık’ta Yayınlanacak

Dünyanın gözü bir Alman kasabası olan Winden’dadır. Çünkü bu kasabada iki çocuk gizemli şekilde ortadan kaybolmuştur. İki çocuğun kaybolması, dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ortaya çıkarır. Her biri bir saatlik, on bölümden oluşan Dark, izleyiciyi gizemli bir şekilde aynı kasabada 33 yıl önce yaşanan olaylara sürüklüyor. Soru çocukları kimin kaçırdığı değil, ne zaman kaçırdığıdır.

Ünlü Alman prodüksiyon şirketi Wiedemann & Berg tarafından çekilen Dark’ın kadrosunda Louis Hofmann ve Lisa Vicari gibi yükselen yeteneklerin yanı sıra Alman sineması ve TV sektöründe uzun yıllar tanınan Oliver Masucci, Jördis Triebel, Karoline Eichhorn ve Angela Winkler gibi isimler yer alıyor.

“Dark” Altyazılı Fragman:

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2583

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3203

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2762

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3073