Kızım ve Ben Filmi Yakında Vizyonda

Başrollerinde Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu ve Zülal Memişoğlu'nun yer aldığı Kızım ve Ben filminden fragman yayınlandı.

Başrollerinde Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu ve Zülal Memişoğlu‘nun yer aldığı Kızım ve Ben filminin kadrosunda ayrıca, İskender Bağcılar, Gizem Hatipoğlu, Emre Özcan da yer alıyor. Murat Gürvardar‘ın hem yönetmenliğini hem de senaryosunu üstlendiği filmin yapımcılığını ise Ferudun Özdemir ve Burak Memişoğlu yapıyor. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Muharrem Dokur’a emanet.

Kızım ve Ben Konusu

“Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan film aile bağlarının sarsılışını konu ediniyor. Doruk, varlıklı bir ailenin tek çocuğudur. En büyük hayali polis olmak olan Doruk bu hayalini de gerçekleştirir ve akademiden birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’la kısa sürede bir kız çocuk sahibi olurlar. Ancak küçük Zeynep’in doğuşunun ardından Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk hem işini hem de kızının bakımını üstlenir. Nihayet kızıyla sarsılmaz bir bağ kurduklarında ise Serap geri dönecek ve herkes için zorlu bir alışma süreci başlayacaktır.”

Kızım ve Ben Fragman

 

Kızım ve Ben’in Gelirleri Şehit Ailelerine Gidecek

Geliri şehit ailelerine bağışlanacak olan Kızım ve Ben filmine İçişleri Bakanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü de katkıda bulundu

Benzersiz 15 Eylül’de Vizyonda

Başrollerini Cemal Hünal, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı'nın paylaştığı Benzersiz filmi 15 Eylül’de seyircisiyle buluşuyor.

2636