Kolonya Cumhuriyeti Vizyonda

Güldür Güldür ekibinin senaryosunu yazdığı komedi filmi Kolonya Cumhuriyeti bugün vizyona girdi.

  • 80PAYLAŞIM
  • 13377OKUMA

21 Nisan tarihinde gösterime giren filmlerin detaylarını ve fragmanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu hafta vizyonda yerini alan filmlerden hangisi sizin için daha ideal, seçim sizin!

Yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği ve BKM çatısı altından çıkacak olan Kolonya Cumhuriyeti filminin başrollerini Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Büşra Pekin, Mahir İpek ve Ersin Korkut paylaşıyor. Filmin yönetmeni ise Murat Kepez. Filmin senaryosu ise Güldür Güldür yazım ekibine ait.

Kolonya Cumhuriyeti filminden üçüncü fragman da yayınlandı. Daha önce dünyayı ziyarete gelen uzaylının mekiğinin başına gelenlerden kısa bir kesiti sunan ilk fragmanın ardından sonra da Çağlar Çorumlu ile Büşra Pekin’in canlandırdığı Peker ve Mualla ikilisinin trajikomik ilişkilerine şahit olmuştuk. Yeni yayınlanan fragman ise filmin bize asıl konusunu açıklayıcı nitelikte. Bu absürt komediyi merakla bekliyoruz.

 

“Başbakan ziyareti ve il olma vaadi ile uzak diyarlardaki bir beldenin belediye başkanlığını kazanan Peker Mengen, halk bu vaadi unutmayınca başbakanı kendine özgü yöntemlerle beldeye gelmeye ikna eder. Danışmanları ile yaptığı istişareler sonrası şaşalı bir karşılama töreni hazırlayan Peker, bu törenin kontrolünü kaybeder ve 5000 nüfuslu belde bir anda ülke olmak zorunda kalır. Hem de Amerika ile savaşa girmiş bir ülke. Peker Mengen, istemeden evlendiği karısı Mualla ve danışmanları bir yandan Amerika ile uğraşırlarken, bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadacak, bu yolda bir uzaylının yardımını bile alacaklardır.”

 

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

3014

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

3745

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3101

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

3077