Köstebek’ten fragman var!

Harry Potter olarak tüm dünyanın tanıdığı Daniel Radcliffe kariyerini sağlamlaştıracak yeni bir filmle sinema sevenlerin önüne çıkıyor. Radcliffe’in son filmi Imperium (Köstebek) ‘ten  fragman geldi. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde Radcliffe’e ödüllü oyuncu Toni Collette eşlik ediyor ayrıca Sam Trammell, Nestor Carbonell, Burn Gorman ve Tracy Letts de kadronun öne çıkan isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise […]

  • 18PAYLAŞIM
  • 2961OKUMA

Harry Potter olarak tüm dünyanın tanıdığı Daniel Radcliffe kariyerini sağlamlaştıracak yeni bir filmle sinema sevenlerin önüne çıkıyor. Radcliffe’in son filmi Imperium (Köstebek) ‘ten  fragman geldi.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde Radcliffe’e ödüllü oyuncu Toni Collette eşlik ediyor ayrıca Sam Trammell, Nestor Carbonell, Burn Gorman ve Tracy Letts de kadronun öne çıkan isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise ilk uzun metrajına filmi olan Daniel Ragussis üstleniyor.

FBI ajanı Nate Foster, radikal kararları ile gündemden düşmek bilmeyen bir sağcı grubu ortadan kaldırmak için uzun zamandan beri gizli görevdedir. Bu görev sırasında kesinlikle deşifre olmaması gerektiği gibi görevin tehlike boyutu da üst seviyedir. Genç ajan bunun fazlası ile bilincinde iken grubun içine sızacak ve kendi prensipleriyle beraber yeni kimliğiyle de mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Daniel Radcliffe Uyuşturucu Kaçakcısı Oluyor

Daniel Radcliffe’in başrolünde olduğu Beast of Burden’dan ilk fragman yayınlandı.

4456