La Casa de Papel 3. sezon müjdesi!

Netflix, La Casa de Papel hayranlarının 3. sezon ile ilgili merakla beklediği haberi verdi

Netflix Türkiye, Twitter hesabından La Casa de Papel dizisinin üçüncü sezon duyurusuna ilişkin tanıtım videosu yayınlandı. Yapılan paylaşımda dizinin 3. sezonunun çekileceği ve 2019’da yayınlanacağı haberi verildi.

Yayınlanan videoda dizinin oyuncuları şu açıklamada bulundu: “Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. 3. kısım geliyor ve sadece Netflix’te. Bu soygunu soluksuz izleyeceksiniz.”

Oyuncu kadrosunda Úrsula Corberó, Paco Tous, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Darko Peric, Roberto García Ruiz,  Álvaro Morte gibi isimlerin yer aldığı dizide,  takma adları Tokyo, Nairobi, Rio, Berlin, Helsinki, Oslo, Denver ve Moskova olan sekiz soyguncu tarihin en büyük soygununu gerçekleştirmek için bir araya gelir.

Çayınız kahveniz hazır mı? Bu dizileri mutlaka izlemeniz gerekiyor…

Hayatımıza adeta bir nimet gibi giren Netflix’i seviyoruz. Kimi zaman kendimizi ekran başından alamayıp sonunda bilgisayara ya da tablete sarılmış bir şekilde bile buluyoruz.

26173