Leonardo DiCaprio İle Martin Scorsese’den Bir Proje Daha

Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio, eski Amerika başkanlarından Teddy Roosevelt biyografisi için yeniden beraber çalışacak.

Gangs Of New York, The Aviator, The Departed, Shutter Island ve The Wolf Of Wall Street’ten sonra 5. kez bir araya gelecek olan Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio 25. Amerika başkanı Teddy Roosevelt‘in hayatını anlatacak biyografi film üzerinde çalışıyor. Teddy Roosevelt‘in hayatının hangi bölümüne odaklanacağı bilinmeyen filmin senaryosunu Scott Bloom, yapımcılığını ise Paramount üstlenecek.

Deadline’ın haberine göre Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio, alt tabakadan gelmesine rağmen başarılı bir askeri kariyer yaratmasının ardından 1901’de Amerika başkanı olan Teddy Roosevelt’in hayatını anlatacak.  Roosevelt  doğanın ve milli parkların korunması için yaptığı çalışmalarla dikkat çekiyordu. DiCaprio’nun da son dönemlerde doğa için yaptıklarını da göz önünde bulundurursak  Roosevelt ile bir gönül bağı oluşturduğu düşünülebilir.

Leonardo DiCaprio Joker Olacak İddiası

Eylül ayının başında Hollywood Reporter‘da Joker karakterine Oscar ödüllü aktör DiCaprio’nun hayat vereceği haberi yapılmıştı. Martin Scorsese’nin yöneteceği iddia edilen yeni Joker filmi 80’li yıllarda geçecek ve ana karakter de Joker olacak.

Once Upon A Time In Hollywood’dan ilk fotoğraf Dicaprio’dan geldi

Leonardo Dicaprio, Charles Manson cinayetini anlatacak olan Once Upon A Time In Hollywood filminden ilk kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

3742

Leonardo DiCaprio ve Steven Spielberg yeniden bir arada!

Oscar ödüllü usta oyuncu Leonardo DiCaprio ve sinema tarihinin başarılı bilim kurgularına imza atmış olan Steven Spielberg 16 yıl aradan sonra yeniden ortak bir projede yer alacak. 

2933

Martin Scorsese, 71. Cannes Film Festivali’nde ödül alacak

Martin Scorsese, bu yıl 50. yılını kutlayacak Cannes paralel seçkisi Yönetmenlerin 15 Günü’nde Carrosse d’Or ödülünü alacak.

2811

Yeni Joker DiCaprio Olabilir

Martin Scorsese'nin yöneteceği solo Joker filminin başrolü için Leonardo DiCaprio'nun adı geçiyor.

3500