Live by Night’tan Son Fragman Geldi!

Dennis Lehane’in dönemsel suç gerilim romanından beyazperdeye uyarlanacak olan filmin prodüksiyonu aslında oldukça sorunlu bir sürece sahip. David Fincher ile Kayıp Kız’da çalışmak için Affleck’in prodüksiyonunu ertelediği film,Batman v Superman: Adaletin Şafağı için bir kez daha ileriye atıldı. Ancak bunların hepsi artık geçmişte kaldı. Şekle girme ve suçluları kovalama macerası beyazperdeye gelirken Affleck de yarım […]

  • 15PAYLAŞIM
  • 2419OKUMA

Dennis Lehane’in dönemsel suç gerilim romanından beyazperdeye uyarlanacak olan filmin prodüksiyonu aslında oldukça sorunlu bir sürece sahip. David Fincher ile Kayıp Kız’da çalışmak için Affleck’in prodüksiyonunu ertelediği film,Batman v Superman: Adaletin Şafağı için bir kez daha ileriye atıldı.

Ancak bunların hepsi artık geçmişte kaldı. Şekle girme ve suçluları kovalama macerası beyazperdeye gelirken Affleck de yarım bıraktığı projeye geri döndü. Oscar adayı görüntü yönetmeni Robert Richardson ile setten bir fotoğrafını paylaşan Affleck’in mutluluğu yüzünden okunuyor. Affleck’in yapımcılığını, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği filmde Zoe Saldana, Elle Fanning, Sienna Miller, Chris Messina, Chris Cooper, Scott Eastwood ve Brendan Gleeson da yer alıyor.