X-MEN Evreninin Yine Yeniden Sıfırlanma İhtimali Konuşuluyor

En son çıkan X-Men Apocalypse filmi pek de beklendiği kadar yüksek değildi ne yazık ki. Bu konuda birbirinden farklı görüşlerle yola çıkıp yine aynı noktada, filmin ortalama altı olmasında, buluşan birçok hayran var ve işin ilginç kısmı çoğu kişinin böyle düşünmesi bir yana, filmin kazandığı para istatistikleri de bunun aksini söylemiyor. Jenniffer Lawrence’in kontratının bitiyor […]

  • 27PAYLAŞIM
  • 4424OKUMA

En son çıkan X-Men Apocalypse filmi pek de beklendiği kadar yüksek değildi ne yazık ki. Bu konuda birbirinden farklı görüşlerle yola çıkıp yine aynı noktada, filmin ortalama altı olmasında, buluşan birçok hayran var ve işin ilginç kısmı çoğu kişinin böyle düşünmesi bir yana, filmin kazandığı para istatistikleri de bunun aksini söylemiyor.

Jenniffer Lawrence’in kontratının bitiyor oluşu hayranlarını üzüyor. Mystique olarak gördüğümüz Lawrence, özellikle Hunger Games ile ününe ün kattıktan sonra X-Men’de daha çok yer bulan ve daha çok görünür olarak film afişlerinde pazarlama aracı olarak kullanılmasıda son filmin başarırsızlığını engelleyemedi. Magneto olarak gördüğümüz Michael Fassbender ‘ın da kontratı sona geldiğinden tekrar sıfırlama ihtimallerini güçlendiriyor.

Gözler Hugh Jackman’ın son X-Men filmi olarak beklenen Logan filmine çevrildi.

James Franco X-Men Evrenine Dahil Oluyor

Marvel çizgi roman kahramanı Multiple Man'i beyaz perdeye uyarlayacak olan Fox, filmin başrolünü James Franco'nun üstleneceğini duyurdu.

2713

Logan’ın X-23 Spin-off’u Geliyor

Yılın en başarılı filmlerinden olan Logan'ın spin-off'u için hazırlıklara başlandı.

3689

Deadpool Adamını Buldu

Deadpool 2 filmi için aranan isim bulundu. Cable karakteri Josh Brolin’e emanet.

18862

Deadpool’un Dominosu Açıklandı

2. Deadpool filminde Domino karakterini hangi oyuncunun oynayacağı açıklandı.

46473