Logan Filminin IMAX Afişi Yayınlandı

Hugh Jackman’ın Wolverine karakterine vedası olacak olan Logan filminden yeni afiş yayınlandı.

  • 82PAYLAŞIM
  • 13769OKUMA

3 Mart’ta sinemalarda olacak olan Logan filmiyle ilgili heyecanımız her geçen gün artıyor. X-Men evreninde Deadpool’dan sonra gelecek olan en iyi film olduğuna inanıyoruz. Fragmanlar ile beraber Hugh Jackman’ın vedası da bu konuda bizi motive ediyor. Tam 17 yılın ardından karaktere veda edecek olan Hugh Jackman için biz gerçekten üzgünüz. Ama finalin çok çok iyi olacağına da inancımız tam.

Filmin yönetmeni James Mangold son olarak filmin IMAX afişini paylaştı ki gerçekten çok sevdik. Yani eski filmleri andıran havası, afişin renkleri, kullanılan tonlar… Hakikaten Logan’dan şuana kadar gelen her şey iyi, umuyoruz filmde en az tanıtımlarda gelen materyaller kadar iyi olur.

 

Filmin başrollerini Hugh Jackman ile beraber, Patrick Stewart (Professor X) ve Dafne Keen(X-23) üstleniyor. Ayrıca kadroda yer alan diğer isimler, Doris Morgado, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant, Mary Peyton Stewart, Daniel Bernhardt, Eriq La Salle, Juan Gaspard.

Filmin 3 Mart 2017’de gösterime gireceğini de unutmayalım!

 

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

6153

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3115

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2510

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2485