“Mara”dan korku dolu fragman

Başrolünü  Olga Kurylenko'nun üstlendiği korku filmi "Mara"dan uykuları kaçıracak fragman yayınlandı.

Mara’dan gelen fragmanda doğaüstü bir varlığın saldırısı altındayız. Olga Kurylenko’nun başrolünü üstlendiği korku filmi, uykularımızda bizlere musallat olan yaratıkların aklımızda yer eden dehşetini yeniden beyaz perdeye döndürüyor.

Kate Fuller işinde başarılı olan bir adli psikologtur. Elindeki yeni dava ise boğulmuş bir adamdır. Aile babası olan adam, uykusunda eşi tarafından boğularak öldürülmüştür ve cinayetin tek tanığı da çiftin 8 yaşlarındaki küçük kızları Sophie’dir. Eşini öldüren kadın ise bunu yapmadığını iddia etmektedir. Kate uykusunda insanları öldüren eski bir iblisin efsanesine dair bilgiler edindikçe, araştırmasını derinleştirmeye başlar. Ancak bu araştırma bir noktadan sonra Kate’in hayatını tehlikeye atmaya başlar. Daha önceki tüm kurbanlar ile aynı ürkütücü semptomları deneyimlemeye başlayan Kate, kendini yaratık tarafından işaretlenmiş ve avlanmaya hazır bir şekilde ürpertici bir kabusun ortasında bulur. Kate, kendini ve küçük Sophie’yi kurtarmak için uykuya direnerek bu doğaüstü varlığı alt etmek zorundadır…

Eski Bond kızı Olga Kurylenko’nun başrolünü üstlendiği film, korku filmlerinin patlama yaşadığı dönemin yeni mahsüllerinden biri. O, Ayin ve Sessiz Bir Yer’in kazandığı gişe başarılarının ardından film stüdyolarının korku kategorisinde seri üretime geçtiği söylenebilir. Uyku felcinden paranormal bir yaratığa uzanan, araya bir miktar da paranoya ekleyen filmde Javier Botet, Mitch Eakins ve Lance E. Nichols da yer alıyor. “Mara”nın yönetmen koltuğunda ise Clive Tonge oturuyor.

“Mara” 7 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek.

“O” devam filminin son üyesi bulundu!

Geçtiğimiz yılların en popüler filmlerinden olan ve 700 milyon dolarlık gişesiyle gelmiş geçmiş yüksek gişe ulaşan "O"nun devam filmi için aranan son oyuncu da bulundu.

2870

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta 8 film birden vizyona girdi. İşte O filmlerin özetleri ve fragmanları...

3707

Çukur’un 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İdris Koçovalı ve Vartolu Sadettin bir araya geliyor. İş

4417

Kardeşim Benim 2 24 Kasım 2017’de Vizyonlarda

24 Kasım’da vizyona girmesi beklenen Burak Özçivit ve Murat Boz’un başrollerini paylaştığı Kardeşim Benim 2’nin ilk fragmanı yayınlandı.

3735