“Martıların Efendisi” İçin Geri Sayım Başladı

Başrollünde Mehmet Günsür’un yer aldığı "Martıların Efendisi" vizyonu için geri sayım başladı.

martıların-efendisi

Kurduğu gizemli evrenle hayat ve dünyaya dair her şeyi sorgulatacak olan “Martıların Efendisi”, 22 Aralık 2018’de vizyona giriyor.

Martıların Efendisi (MEF) İstanbul’da deniz kıyısında sakin bir yaşam sürmekte olan bir adamdır. Yıllardır beklediği birisi vardır. En sonunda beklediği, “Rüya” diye adlandırdığı bu misafir çıkagelir. Beyazlar içinde, bir masaldan çıkmış gibi kıyıya vuran bir kadın MEF’in bütün hayatını değiştirecektir. Ancak MEF, bu bütün umutlarını yüklediği misafir tarafından bir hayli sarsılacaktır. Zira bu kadın MEF’nin saf ve temiz dünyasından etkilense de onu sevginin bile kurtaramadığı, aşkın felaketlere yol açtığı, menfaatin fedakarlığın önüne geçtiği gerçek dünya ile tanıştıracaktır…

martıların-efendisi

Mehmet Günsür’ün MEF karakterine hayat verdiği filmde, gelen gizemli misafiri ise Bige Önal canlandırıyor. Bol yıldızlı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin kadrosunda Timuçin Esen, Nejat İşler, Barış Yıldız, Hakan Kurtaş ve Ezgi Coşkun yer alıyor. Mehmet Esen, Sarp Akkaya, Ezel Akay ve Aras Bulut İynemli’nin de konuk oyuncu olarak boy göstereceği yapımın yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Senaryoda Meriç Demiray’ın imzası var.“Martıların Efendisi”, 22 Aralık 2018’de vizyona giriyor.

Fi Dizisi Dünya Çapında Filmlerle Yarışmaya Hazırlanıyor

Fi dizisi uluslararası arenada adını duyurmak için gün sayıyor! Ay Yapım'ın başarılı projesi Fi, C21'in Uluslararası Drama Ödülleri'nde aday gösterildi.

3605