Bu Sefer Ocean’s 8 Filminde Kadın Hırsızlar Bir Arada

Ünlü kadın oyuncuları bünyesinde toplayan "Ocean's 8" filminden yeni kare geldi.

ocean-8

Ocean’s 8’in İlk Uzun Fragmanı Yayınlandı

Ocean’s 8 filminde ekibin lideri Debbie Ocean’ı Sandra Bullock canlandıracak. Debbie karakteri önceki filmlerden tanığımız George Clooney’nin can verdiği Danny’nin kız kardeşi olarak karşımıza çıkacak. Bu kez soyulacak yer ise her yıl ünlü isimleri ağırlayan Met Gala olacak. Bu sebeple filmde birçok ünlü model ve oyuncuyu ‘kendisini canlandırırken’ izleyeceğiz. Fragmanda da balonun renkli görüntüleri, görkemli takılar ve kıyafetler dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.


Bol Yıldızlı Ocean’s 8’te Kadın Hırsızlar Büyük Soygun İçin Toplandı

Kadrosunda başarılı oyuncu Sandra Bullock, ödüllü oyuncu Cate Blanchett, fantastik yapımların aranan ismi Helena Bonham Carter, American Horror Story’nin başarılı yıldızı Sarah Paulson, Mindy Project’in yıldızı Mindy Kaling, Amerikalı rap müzik sanatçısı Awkwafina ve Hollywood kariyerinde hızlı adımlarla yükselen Rihanna’yı bulunduran dev kadrolu filmden, bütün ekibin bir arada olduğu bir görsel yayınlandı. Batman’in Kedi Kadın’ı Anne Hathaway de kadroda yer aldığı halde, fotoğrafta yer bulmadı.

ocean-8

Oceans serisinin lideri, George Clooney’nin canlandırdığı Danny Ocean’ın kız kardeşine odaklanan filmde, Debbie Ocean’ı, Sandra Bullock canlandırıyor. Debbie 5 yıllık bir hapsin ardından serbest kalıyor ve özgürlüğünü kazandığı gibi yeni bir soygun planına girişiyor. Yıldızlar yağmurunun yaşandığı Met Galası’nı hedef alan Debbie, soygun için Lou (Cate Blanchett); Nine Ball (Rihanna); Amita (Mindy Kaling); Constance (Awkwafina); Rose (Helena Bonham Carter); Daphne Kluger (Anne Hathaway) ve Tammy’den (Sarah Paulson) oluşan mükemmel kadroyu topluyor.

Matt Damon’ın da Oceans serisinde canlandırdığı Linus Caldwell karakteriyle konuk oyuncu olacağı filmde, James Corden sigorta memurunu canlandırırken, Dakota Fanning’in de bir rolü bulunuyor. Kim Kardashian, Kendall Jenner, Anna Wintour, Adriana Lima ve Katie Holmes de filmin konuk oyuncuları arasında yer alıyor.

Bol yıldızlı “Ocean’s 8” ülkemizde 22 Haziran 2018’de vizyona girecek.

Ocean’s 8 Filminden Yeni Set Kareleri

Ocean’s serisi ile hırsızlığa başka bir boyut kazandıran usta oyuncuları bir araya toparlayan yapımı bu kez ‘de kadınlardan göreceğimiz Ocean’s Eight filminin yeni set kareleri Coming Soon aracılığıyla geldi! Filmden set kareleri sık sık gelmeye devam ediyor.

ocean-8

Kadrosunda başarılı oyuncu Sandra Bullock, ödüllü oyuncu Cate Blanchett, Anne Hathaway, iHelena Bonham Carter, Sarah Paulson, Mindy Kaling, Awkwafina ve Rihanna’yı barındıran filmin yönetmen koltuğunda ise Gary Ross oturuyor. Ross aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenecek. Filmin senaryosunda ise yönetmenle birlikte Olivia Milch imzası var.

Suç dünyasındaki erkek egemenliğine baş kaldıran yeni yapımda, elebaşı Danny Ocean’ın dengi olan kadın başrolü ise ünlü oyuncu Sandra Bullock üstlenecek. Filmin yapımcıları arasında önceki serinin Danny’si George Clooney de bulunuyor. Filmin Amerika vizyonu 8 Haziran 2018 olarak belirlendi.

“Ocean’s 8″ oyuncu kadrosunda kimler var?

"Ocean's 8" filminden karakter posterleri yayınlandı.

3784

Luc Besson’dan Valerian

Luc Besson’ın son filmi Valerian and the City of a Thousand Planets filminden yeni fragman yayınlandı.

20258

Anne Hathaway Bu Sefer Canavar Olarak Geliyor

Anne Hathaway’in başrolünü üstlendiği absürt canavar filmi Colossal’da yeni fragman yayınlandı.

8313

Rihanna Bates Motel’de

Son yılların en dikkat çeken isimlerinden olan şarkıcı Rihanna Bates Motel’in son sezonunda ekranlarda olacak.

5093