Marvel’dan yeni bir dizi geliyor

Marvel film ve dizi konusunda oldukça emin adımlarla ilerliyor ike yeni bir dizi projesi ile ekranlara gelmeyi planlıyor. Amerika’da ulusal yayın yapan ABC‘nin The Inhumans’ı izleyicilerle buluşturacağı açıklandı. Bildiğiniz gibi Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılan Inhumans aslen bir sinema filmi olarak planlanıyordu.  The Inhumans dizi olarak izleyici karşısına çıkacak. Yapımcılığını ABC Studios‘un üstlendiği […]

  • 20PAYLAŞIM
  • 3196OKUMA

Marvel film ve dizi konusunda oldukça emin adımlarla ilerliyor ike yeni bir dizi projesi ile ekranlara gelmeyi planlıyor.

Amerika’da ulusal yayın yapan ABC‘nin The Inhumans’ı izleyicilerle buluşturacağı açıklandı. Bildiğiniz gibi Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılan Inhumans aslen bir sinema filmi olarak planlanıyordu.  The Inhumans dizi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Yapımcılığını ABC Studios‘un üstlendiği bu proje sekiz bölümden oluşacak. Şimdilik mini dizi uzunluğundaki bu yapımın 2017 sonbaharında ekrana gelmesi bekleniyor. Farklı kaynaklar bu projenin Inhumans filminin yerine geçmeyeceğini ve Agents of S.H.I.E.L.D.’ın kardeş dizisi olmayacağını dile getiriyor. Serinin Black Bolt ve kraliyet ailesinin hikayesini anlatması bekleniyor.