Transformers 5: Son Şövalye’den IMAX Videosu Geldi!

Michael Bay’in Transformers  serisinin 5. halkası Son Şövalye filmi için IMAX videosu geldi. IMAX ile çalışmanın avantajların olduğunu belirtti. IMAX ‘in görsel efektler konusunda ne kadar büyük yardımcı olduğunu belirten Bay yeni filmi hakkında bilgiler de verdi. Küba’da çekilen 2. Amerikan filmi olma özelliğini de taşıyan devam halkası, gişelerde 3.77 milyar dolarlık gişe yapan serinin […]

  • 24PAYLAŞIM
  • 3987OKUMA

Michael Bay’in Transformers  serisinin 5. halkası Son Şövalye filmi için IMAX videosu geldi. IMAX ile çalışmanın avantajların olduğunu belirtti. IMAX ‘in görsel efektler konusunda ne kadar büyük yardımcı olduğunu belirten Bay yeni filmi hakkında bilgiler de verdi.

Küba’da çekilen 2. Amerikan filmi olma özelliğini de taşıyan devam halkası, gişelerde 3.77 milyar dolarlık gişe yapan serinin başarısını devam ettirmeyi vadediyor. Seride son kez yönetmenlik yapma ihtimali olan Michael Bay’in yönetmen koltuğunda oturacağı filmde Mark Wahlberg bir önceki filmdeki rolü Cade Yeager ile seriye geri dönerken, Isabela Moner ve Jerrod Carmichael, ABC’nin Once Upon a Time isimli TV serisinde Kral Arthur rolü ile büyük beğeni toplayan Liam Garrigan ve Laura Haddock da filmin yeni yüzleri olacak. Akiva Goldsman’ın ayrılmasının ardından senaryoyu ise Art Marcum & Matt Holloway ikilisi ile Ken Nolan üstleniyor.

Bumblebee’den görsel geldi

 Transformers serisinin sevilen karakterlerinden Bumblebee filminden yeni bir görsel paylaşıldı

2657

Bumblebee’n Solo Filmi Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Transformers serisinin en sevilen karakterlerinden Bumblebee'yi temel alan spin-off projesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

2993

Transformers Zirvede Tek Başına

Vizyona girdiği gibi zirveye yerleşen Arabalar 3 bu hafta yerini Transformers 5: Son Şövalye'ye bıraktı.

30909

Transformers’tan Yeni Görüntüler

Transformers serisi tüm hızıyla devam ediyor. Beşinci filmden yeni görüntüler geldi.

17472