“Mary Poppins Dönüyor”dan yeni görsel geldi

Emily Blunt'un başrollüğünü üstlendiği Fantastik Film Mary Poppins Dönüyor'dan yeni görsel paylaşıldı.

  • 6PAYLAŞIM
  • 893OKUMA
  • 1964 yapımı “Mary Poppins”in 54 yıl sonra gelen devam halkası “Mary Poppins Dönüyor”dan yepyeni bir görsel yayınlandı.
  • Altın Küre ödüllü başarılı aktris Emily Blunt’ın başrolünü üstlendiği fantastik filmin oyuncu kadrosunda Meryl Streep, Colin Firth, Ben Whishaw, Lin-Manuel Miranda, Julie Walters, Dick Van Dyke, Angela Lansbury ve Emily Mortimer gibi isimler boy gösteriyor. Son olarak 2014 yılında “Sihirli Orman” ile karşımıza çıkan Rob Marshall yönetmen koltuğuna geçerken, senaryoya “Pi’nin Yaşamı” ve “Düşler Ülkesi”nin senaristi David Magee imza atıyor.
  • 1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde geçen devam halkasında, ilk filmin sevimli minikleri Michael ve Jane artık büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen’la birlikte Cherry Tree Lane’de hayatlarını sürdürmektedirler. Ancak acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın ardından esrarengiz dadıları Mary Poppins tekrar Banks’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack ile birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Poppins’in eksantrik kuzeni Topsy dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır…
  • Mary Poppins Dönüyor” 28 Aralık’ta sinemalarımıza konuk olacak.