“Organize İşler 2″de kamera arkası yıldız kaynıyor

"Organize İşler 2" çekimleri sürerken, kamera arkası videosu da geldi.

  • 21PAYLAŞIM
  • 3395OKUMA

Organize İşler 2’den kamera arkası videosu yayınlandı. Sevilen komedyen Ata Demirer, günümüz ekranlarının sevilen yıldızları Ekin Türkmen, güzel yıldız Bensu Soral, başarılı oyuncu Demet Evgar, yerli komedinin sevilen kadınlarından Ezgi Mola, yetenekli oyuncu Okan Çabalar ve yerli gururumuz Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimleri de kadrosuna katan yeni devam halkası için heyecan bir hayli fazla!

Usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, ünlü komedyen Cem Yılmaz, komedinin sevilen isimlerinden Tolga Çevik, usta oyuncu Demet Akbağ ve güzel yıldız Özgü Namal’lı zengin kadrosuyla yerli komedinin en sevilen örneklerinden biri olan Organize İşler’in kadrosunu katmerleştirerek geri geldiği devam halkasında ilk projenin yönetmen koltuğunda oturan ve senaryosunu yazan Erdoğan yeniden kamera arkasına geçiyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un horoz dövüştürücüsü bir karaktere, Ezgi Mola’nınsa Yılmaz Erdoğan’ın karakteri Asım Noyan’ın sevgilisine hayat vereceği iddia edilen “Organize İşler 2″nin görüntü yönetmenliğini Jean Paul Seresin üstleniyor. Merakla beklenen devam halkasının konusu henüz belirsizliğini koruyor.

“Organize İşler 2″nin 26 Haziran’da başlayan çekimleri İstanbul’un Kadıköy, Moda, İstiklal Caddesi, Galata Köprüsü, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kapalıçarşı ve Karaköy gibi bölgelerinde, halkla iç içe devam ediyor. Devam halkası “Organize İşler 2” 4 Ocak 2019 tarihinde seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Organize İşler 2’nin çekimleri başladı

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp ve yönettiği Organize İşler'in devam filmi Organize İşler 2'nin çekimleri başladı.

4116

Organize İşler 2’de ayrıntılar belli oluyor

Türk sinemasının en başarılı yapımlarından olan Organize İşler’in devamının çekileceği açıklanmıştı ve başrol için açıklanan ilk ismin Kıvanç Tatlıtuğ olması filmle ilgili beklentileri daha da artırmı

3367

Kıvanç Tatlıtuğ Organize İşler 2’de bambaşka rolle geliyor

Kıvanç Tatlıtuğ Organize İşler 2'de hayranlarını şaşırtacak bir karakterle geliyor!

3469

Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

4669