Matt Damon’lı “Yeni Hayatlar”ın Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

Konusu ve oyuncu seçimiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, son Alexander Payne filmi Downsizing‘den Türkçe alt yazılı fragman yayımlandı.

yeni-hayatlar

Konusu ve oyuncu seçimiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran son Alexander Payne filmi Downsizing’den Türkçe alt yazılı fragman yayımlandı.

Filmin başrol oyuncusu Matt Damon‘a Christoph Waltz, Hong Chau, Rolf Lassgård gibi isimler eşlik ederken, filmin senaryosunda yönetmen koltuğundaki Sideways ve Senden Bana Kalan (The Descendants) ile iki kez “En İyi Uyarlama Senaryo Oscar Ödülü”ne uzanan başarılı sinemacı Alexander Payne’e Jim Taylor yardımcı olacak.

Film, nüfus kontrol yöntemi olarak ortaya çıkan insanları 10-15 cm boyutlarına küçültme teknolojisi sonucunda, kendi stresli ve yoğun hayatlarından kaçmak üzere bunu denemeye karar veren Paul-Audrey çiftine odaklanıyor.

Alexander Payne’in uzun süredir üzerinde çalıştığı bilim kurgu-komedi projesi Küçülen Hayatlar, Venedik Film Festivali’nde yaptığı prömiyerinin ardından ortalama puanlar almış olsa da, ilginç konusuyla dikkat çekmekte. Türkiye’de 5 Ocak 2018‘de gösterime girecek olan filmin ilginç konusu hakkında bilgi sahibi de olabileceğimiz Türkçe alt yazılı fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Hayatlar Fragmanı

Matt Damon’ın başrolde olduğu: The Great Wall Fragmanı

Matt Damon 2015 ve 2016 senesinde bolca filmlerini gördük, şimdi de Çin Seddi’ni doğaüstü yaratıklara karşı korumaya hazırlanıyor. Yoğun film çekimlerine bir yenisi daha ekleyen Matt Damon, bu kez Çin

2807