Usame Bin Ladin’in Film Koleksiyonu

Usame bin Ladin'in Pakistan'daki evinde bulunan yeni belgeler, El-Kaide liderinin gizlenirken izlediği film koleksiyonuna ışık tuttu.

  • 93PAYLAŞIM
  • 15544OKUMA
usame-bin-ladin-film

CIA tarafından yayınlanan dosyalarda, çocuk filmleri ve “Where in the World is Usame bin Laden?” başlıklı bir belgesel de dahil olmak üzere; dizi, film ve belgeseller yer alıyor.

El Kaide kurucusunun, belgesellere ve medyadaki kendiyle ilgili yayınlara ilgi gösterdiği görünüyor.

National Geographic ve BBC belgesellerinin listede büyük yer kaplamasından daha ilginç olanı ise bin Ladin’in animasyon filmlerine karşı büyük ilgisi! Film koleksiyonunun neredeyse yarısından fazlasının animasyon filmlerini barındırdığını listemizden de görebilirsiniz. Bunun sebebi olarak da bin Ladin’in saklandığı sırada çocukları ile birlikte olması olarak gösteriliyor.

Kendisi mi izliyordu yoksa ailecek mi izliyorlardı kısmı biraz muamma olarak kalacak olsa da, bir terörist organizasyon liderinin neleri izlediğini merak ediyorsanız, işte Usame Bin Ladin‘in film koleksiyonu:

Antz

antz

ANTZ – IMDB Puanı: 6,6

Batman Gotham Knight

batman-gotham-knight

Batman Gotham Knight – IMDB Puanı: 6,8

Cars

cars

Cars – IMDB Puanı: 7,2

Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk 3 Kasım 2017’de Vizyonda

Oscar Onur Ödülü sahibi Satyajit Ray'in yazdığı bir çocuk bilim serisinden uyarlanan Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk, 3 Kasım 2017'de vizyona giriyor.

3231

Coco’dan Eğlenceli Fragman

Pixar'ın yeni filmi Coco'dan yepyeni ve eğlenceli bir fragman yayınlandı.

21039

Emoji Filmi İlk Teaser’ı İle Görücüye Çıktı

Sony Pictures Animation’ın bir sene önce duyurduğu Emoji filmi ilk teaser fragmanı ile sonunda izleyicilerle buluştu. Teaser’ın durağanlığı ve espriden yoksun yapısı birçok animasyon sever

3511