Merakla Beklenen “4N1K 2″ye İlk Bakış!

İlk filmiyle fırtınalar estiren gençlik macerası "4N1K"nın devam halkasından ilk tanıtım!

Merakla beklenen 4N1K 2 filminden ilk video yayınlandı. Geçtiğimiz yıl gişede fırtına estiren “4N1K”nın devam halkasından gelen ilk videoda, ekibi yine bir arada görüyoruz!

 

İzleyicilerin merakla bekledikleri, fenomen hikayenin ikinci filminde; Çılgın çetenin Yaprak ve Ali’si artık birliktedir ancak ilişkilerini diğerlerine söylemeye pek de cesaretleri yoktur. Kendisine yakışır bir şekilde çeteye kaynayan Barış ise, Ali için işleri daha da zorlaştırmaya kararlıdır. Ekibin aksi oğlanı Gökhan, rüyalarındaki kızla beraber olmak için bir bedel ödemek zorunda kalacak, kızlar karşısında tüm büyüsünü yitiren çapkın Sinan ise kafasındaki güzellik kavramını sorgulayacaktır. Normalde sorunların çıkış noktası olan uçarı Oğuz, bu kez bir yanlış anlamanın kurbanı olacak ve annesi Zeliş Sultan’a en büyük kabusunu yaşatacaktır. Tüm bu olan biten arasında Yaprak, kendisine gelen gizemli hediyelerin sırrını çözmeye çalışırken diğer yandan da zorlu bir aşk ve arkadaşlık sınavı vermek zorunda kalacaktır.

Genç yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K, 2017 yılında vizyona girmiş ve vizyonda kaldığı 13 hafta içinde toplam 463.196 seyirci tarafından izlenmişti. Vizyona girişinin ardından 2 hafta boyunca listenin zirvesinde kalmayı başaran “4N1K”nın devam halkasında da başrolleri Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve Cihan Şimşek üstleniyor.

Deniz Coşkun’un senaryosuna imza attığı, yönetmen koltuğunda bu kez Murat Onbul’un yer aldığı devam halkası, 4 Mayıs’ta sinemalarda olacak!

 

“4N1K 2” galasında fanlar akın etti!

Bugün vizyona giren "4N1K 2" filminin galasına hayranları akın etti!

4435

4N1K 2 filminden fragman yayınlandı

Yönetmenliğini Murat Onbul'un üstlendiği, 4N1K'nın devam filmi 4N1K 2'den fragman yayınlandı.

2762

Zirve Korsanların

Türkiye'de bu hafta en fazla izlenen film Karayip Korsanları: Salazar'In İntikamı oldu!

22145

4N1K Zirveyi Bırakmıyor!

Türkiye'de bu hafta en fazla izlenen film yine 4N1K oldu. İşte listenin detayları!

29274