Mumya: Yeniden

Yeniden uyarlanan filmlere Mumya da ekleniyor. Filmin yeni fragmanı ise aksiyon dolu!

Mumya serisi de yeniden uyarlanan filmler listesine adını ekliyor. Başrolde yer alan Tom Cruise bu kez asırlar öncesinden gelen bir mumyanın karşısına çıkacak. Filmin bir diğer başrol oyuncusu ise Annabelle Wallis. Kadrosunda usta oyuncu Russell Crowe‘u barındıran filmin kadrosunda, Courtney B Vance, Sofia Boutella da yer alıyor. Yüzyıllar sonra uyanan mumya rolünü Boutella üstlenirken, Robert Louis Stevenson’ın kaleme aldığı Dr. Jekyll ve Mr. Hide romanından esinlenilen Dr. Henry Jekyll karakterine Russell  Crowe hayat veriyor.

Filmin yönetmen koltuğunda ilk uzun metraj deneyimine imza atacak olan Alex Kurtzman oturuyor. Yeni Mumya’nın senaryosunu ise Prometheus ve Doctor Strange‘in senaristi Jon Spaihts kaleme aldı.

Başından sonuna kadar aksiyon dolu sahneleri ve heyecanlı fragmanıyla adından söz ettirecek gibi duran yeni Mumya filmi gerilim-macera filmlerini sevenler için merak uyandırıcı gerçekten.

Mumya Türkiye’de  9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Edge of Tomorrow 2 İle Seri Devam Ediyor

Yönetmen Doug Liman, üzerinde çalıştığı bir projesi olduğunu ve bir sonraki filminin Edge of Tomorrow 2 olabileceğini söyledi.

3213

Yazın En Fazla İzlenen Filmler!

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi yazın en yüksek izleyici rakamına ulaştı. İşte yaz boyunca en fazla izlenen filmlerin listesi.

3346

Mumya Gösterime Girdi

Başrolünde Tom Cruise'ün olduğu yeni Mumya filmi bugün vizyondaki yerini aldı.

40026

Mumya’dan Türkçe Altyazılı Fragman

Başrolünde Tom Cruise'ün olduğu yeni Mumya filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

17931