Mumya’nın Kamera Arkasına Yolculuk

Yeni nesil Mumya filminden özel bir video yayınlandı. Filmin kamera arkasına ufak bir yolculuk yapıyoruz.

Yeniden uyarlanan ve başrolüne Tom Cruise‘u getiren yeni nesil Mumya filminden özel bir video yayınlandı. Altyazılı videoda kamera arkasına ufak bir yolculuk yapıyoruz. Filmde yer alan oyuncular, yönetmen ve film ekibi tarafından açıklamalar bizlerle buluşuyor.

Başrollerinde ayrıca Annabelle Wallis ve usta oyuncu Russell Crowe‘u barındıran filmin kadrosunda, Courtney B Vance, Sofia Boutella da yer alıyor. Yüzyıllar sonra uyanan mumya rolünü Boutella üstlenirken, Robert Louis Stevenson’ın kaleme aldığı Dr. Jekyll ve Mr. Hide romanından esinlenilen Dr. Henry Jekyll karakterine Russell Crowe hayat veriyor.

 

Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk uzun metraj deneyimine imza atacak olan Alex Kurtzman oturuyor. Yeni Mumya’nın senaryosunu ise Prometheus ve Doctor Strange‘in senaristi Jon Spaihts kaleme aldı.

Uluslararası fragmanı yayınlanan Mumya filmi gerilim-macera filmlerini sevenler için merak uyandırıcı olacak!

Mumya Türkiye’de  9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Russell Crowe’lu Boy Erased’den ilk fragman geldi

Nicole Kidman ve Russell Crowe'un kadrosunda yer aldığı Boy Erased'in yönetmen koltuğunda Joel Edgerton oturuyor.

2359

Edge of Tomorrow 2 İle Seri Devam Ediyor

Yönetmen Doug Liman, üzerinde çalıştığı bir projesi olduğunu ve bir sonraki filminin Edge of Tomorrow 2 olabileceğini söyledi.

3199

Yazın En Fazla İzlenen Filmler!

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi yazın en yüksek izleyici rakamına ulaştı. İşte yaz boyunca en fazla izlenen filmlerin listesi.

3332

Mumya Gösterime Girdi

Başrolünde Tom Cruise'ün olduğu yeni Mumya filmi bugün vizyondaki yerini aldı.

40016