Brad Pitt’li Savaş Makinesi Geliyor!

Brad Pitt'in başrolünde olduğu Netflix filmi War Machine'den yeni, Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Netflix orijinal filmi olarak yayına girecek olan yapım, merhum gazeteci Michael Hastings’in “The Operators: The Wild & Terrifying Inside Story of America’s War in Afghanistan” adlı kitabından uyarlandı. Savaş Makinesi’nde başroldeki Brad Pitt‘e eşlik eden ünlü isimler arasında Emory Cohen, RJ Cyler, Topher Grace, Anthony Michael Hall, Anthony Hayes, John Magaro, Scoot McNairy, Will Poulter, Alan Ruck, Lakeith Stanfield, Josh Stewart, Meg Tilly, Tilda Swinton ve Sör Ben Kingsley var. Yapımcı kadrosunda Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ted Sarandos ve Ian Bryce yer alıyor. Baş yapımcılar ise James W. Skotchdopole, Pauline Fischer, Sarah Bowen ve Sarah Esberg.

“Film, üst düzey bir Amerikan askerinin inişli çıkışlı hayat hikayesini kâh tüm gerçekliğiyle kâh acımasız bir parodi tadında ekranlara taşırken gerçeğin ve parodinin nerede başlayıp nerede bittiğini de tartışmaya açıyor. Film, doğuştan lider karakterli, kendine sonsuz güveni olan bir askerin gözünü karartıp kendini çılgın bir savaşın ortasına atma hikayesini düzen karşıtı ve asker yanlısı bir bakış açısıyla anlatıyor. Hikayenin merkezinde, Brad Pitt’in muzip bir şekilde canlandırdığı başarılı ve karizmatik bir orgeneral var. Afganistan’daki NATO güçlerine adeta bir rock star gibi giriş yapan bu orgeneralin tüm karizması, aşırı gururu ve bir gazetecinin sınır tanımayan makalesiyle yıkılıyor. Savaş Makinesi, askerlerin hangi amaca yöneltildiklerini sorgulamanın bizim onlara karşı yapmakla sorumlu olduğumuz bir görev olduğunu anlatıyor.”

 

Film, 26 Mayıs 2017’de Netflix’te yayına girecek.

Once Upon A Time In Hollywood’dan ilk fotoğraf Dicaprio’dan geldi

Leonardo Dicaprio, Charles Manson cinayetini anlatacak olan Once Upon A Time In Hollywood filminden ilk kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

3749

Brad Pitt, taciz skandalını beyazperdeye aktarıyor!

Ünlü oyuncu Harvey Weinstein’ın taciz skandallarına odaklanan bir filmin yapımcılığını üstleniyor.

2993

World War Z 2’nin çekimlerinde flaş gelişme

Brad Pitt’in Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacak olmasından dolayı World War Z 2’nun çekimleri bir kez daha ertelendi.

3903

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4039