Narcos 3. Sezonu İle Netflix’te

İlk iki sezonu ile büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Netflix’in orijinal serilerinden Narcos’un üçüncü sezon bölümleri Netflix’teki yerini aldı.

  • 22PAYLAŞIM
  • 3693OKUMA
narcos

Narcos dizisinin üçüncü sezonu 1 Eylül 2017 tarihinden itibaren bütün bölümleriyle birlikte Netflix’te sevenlerini bekliyor.

Spoiler Uyarısı!

Ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar ile onun kurduğu uyuşturucu şebekesini çökertmeye çalışan narkotik ajanları arasında geçen olayları anlatan dizinin ikinci sezonu Pablo Escobar’ın ölümüyle sonuçlanmıştı. Yeni sezonda Javier Pena bu sefer, Cali Karteli’nin peşine düşecek.

Narcos Fragmanı

 

Nusret Gökçe’li Özel Tanıtım

Ayrıca, dizinin üçüncü sezon tanıtımında et restoran zinciri sahibi Nusret Gökçe de yer aldı.

 

 

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3346

Çayınız kahveniz hazır mı? Bu dizileri mutlaka izlemeniz gerekiyor…

Hayatımıza adeta bir nimet gibi giren Netflix’i seviyoruz. Kimi zaman kendimizi ekran başından alamayıp sonunda bilgisayara ya da tablete sarılmış bir şekilde bile buluyoruz.

26719

Netflix’in yeni dizisinde Çağatay’ın partneri kim olacak?

Serenay Sarıkaya, Melisa Aslı Pamuk, Cansu Dere, Ayça Ayşin Turan, Burcu Biricik ve Farah Zeynep Abdullah'ın isminin geçtiği projede Leyla Lydia Tuğutlu'nun rol alacağı iddia edildi.

5044

Narcos’un 4. Sezonu Bomba Gibi Geliyor

Netflix’in merakla beklenen dizisinin yeni sezonunda başrolleri Michael Peña ve Diego Luna paylaşıyor.

2944