Yeni Joker DiCaprio Olabilir

Martin Scorsese'nin yöneteceği solo Joker filminin başrolü için Leonardo DiCaprio'nun adı geçiyor.

Yapım şiketi Warner Bros‘un Batman‘in efsanevi karakteri Joker‘in hayatını anlacak film için düğmeye basmasıyla sinema dünyası hareketlendi. Ardı arkası kesilmeyen iddialara son eklenen ise dünyanın en çok sevilen kötü karakterini Leonardo DiCaprio‘nun canlandıracağı oldu.

2008 yılında Kara Şövalye (The Dark Knight) filminde Heath Ledger’ın hayat verdiği, dünyanın en sevilen kötü karakterlerinden biri olan Joker için yeni bir film hazırlığı başladı. Warner Bros, yeni Joker filmini beyazperdeye taşımak için düğmeye bastı.

Ancak dokuz yıl önce zamansız ölümü sinema tarihindeki en trajik olaylar arasında gösterilen ve Joker performansıyla Oscar Ödülü de kazanan Heath Ledger’dan sonra karaktere kimin hayat vereceği tartışma konusu oldu.

Kulislerde Suicide Squad filminin öne çıkan karakterleri Harley Quinn ve Joker’i canlandıran oyuncular Margot Robbie ile Jared Leto’nun Joker’in orijinal hikayesini anlatan bir filmde oynayacağı konuşuldu.

İki oyuncu hakkında tartışmalar devam ederken yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Hollywood Reporter’a göre, Joker karakterine Oscar ödüllü aktör Leonardo DiCaprio hayat verecek.

Martin Scorsese’nin yöneteceği yeni Joker filmi 80’li yıllarda geçecek ve ana karakter de Joker olacak. Scorsese ve DiCaprio’nun geçmişteki ortaklıklarını düşündüğümüzde bu iddia için heyecanlanmamak elde değil.

Yeni Joker’den ilk fotoğraf geldi!

Belki de çizgi-roman tarihinin en popüler kötü karakteri olarak tanımlanabilecek olan Joker, 2019 yılında kendi uzun metraj filmine kavuşuyor.

3231

Once Upon A Time In Hollywood’dan ilk fotoğraf Dicaprio’dan geldi

Leonardo Dicaprio, Charles Manson cinayetini anlatacak olan Once Upon A Time In Hollywood filminden ilk kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

3749

Jared Leto’lu Joker Filmi Geliyor!

Batman'in ikonik düşmanı Joker, Jared Leto ile solo filmine kavuşuyor.

3294

Leonardo DiCaprio ve Steven Spielberg yeniden bir arada!

Oscar ödüllü usta oyuncu Leonardo DiCaprio ve sinema tarihinin başarılı bilim kurgularına imza atmış olan Steven Spielberg 16 yıl aradan sonra yeniden ortak bir projede yer alacak. 

2937