Narcos İçin Tehlike Çanları Çalıyor

Narcos dizisi için güvenlik problemi hızla artmaya devam ediyor. Ekibin lokasyon sorumlusunun aracında ölü olarak bulunması sonrasında Escobar ailesinden de açıklama geldi.

  • 32PAYLAŞIM
  • 5222OKUMA

Narcos‘un lokasyon ve konum sorumlusu olan Carlos Muñoz Portal geçtiğimiz hafta dizi için mekan keşfi yaptığı sırada, Meksika’nın uyuşturu patronları ve cinayetleriyle ünlü Hidalgo eyaleti yakınlarında arabasının içinde ölü olarak bulunmuştu. Yetkililerin henüz ayrıntılarına erişemediği cinayet Escobar ailesi tarafında da ses getirdi.

Pablo Escobar‘ın ağabeyi Roberto De Jesus Escobar Gaviria, Netflix‘i güvenlik şartlarını değiştirmesi yönünde uyardı. Gaviria Hollywood Reporter’la yaptığı röportajda “Eğer aklınız var ise silah kullanmanıza gerek kalmaz. Bu durumda, Netflix’in, çalışanlarının güvenliği için tetikçi, silahlı adamlar tutması gerekir.” Escobar şirketinin CEO’su Olof K. Gustafsson da olayı duyduktan sonra güvenlikle ilgili konuşmak üzere Netflix’e ulaşmaya çalıştıklarını ancak yanıt alamadıklarını söyledi. Gustafsson da açıklamasında “İnsanlar ölüyor, belli ki uyuşturucu çeteleriyle ilgili dizi yapmak çok da güvenli değil” dedi.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2685

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3346

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2870

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3185