Yeni Tomb Raider

Bilgisayar oyunlarından uyarlama olan filmlerin geneli başarısız, ancak yeni Tomb Raider’a saklıyoruz umutlarımızı.

Bilgisayar oyunlarından uyarlama olan filmlerin geneli başarısız, hatta geneli çok kötü de diyebiliriz. Belki birkaç tane güzel olan var Warcraft gibi ama geneli gerçekten kötü. Mesela Doom filmini izlediniz mi, izlemeseniz de olur diyebiliyoruz, bu kadar net, kötü çünkü.

Son yıllarda çıkan farklı bilgisayar oyunlarından uyarlanan filmler ciddi anlamda eleştiri yağmuruna tutuldu. Büyük beklentiler ve iyi oyuncu kadrosuyla, bir umuttur, bu sefer çok iyi iş çıkar mı acaba dediğimiz Assassin’s Creed de tam anlamıyla yere çakıldı. Zaten oyunların filmlerinden bir beklentimiz yok ama şu işler güzel olsa da sevsek biz de demiyor değiliz. Bu sebeple yeni Tomb Raider’a saklıyoruz yeni umutlarımızı.

Son olarak afişi yayınlanan Tomb Raider filminde ise son dönemde öne çıkan, Danish Girl’deki rolüyle 2016 Oscar ödüllerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü evine götüren Alicia Vikander Lara Croft” karakterini canlandıracak. Kendini kanıtlayan Alicia’nın nasıl bir Lara Croft olacağını merakla beklemekteyiz Angelina Jolie’nin ardından.

Norveç’li Roar Uthaug’un yöneteceği filmin kadrosunda Walton Goggins, Daniel Wu, Dominic West gibi isimler de yer alıyor.

Tomb Raider Vizyon Tarihi

Filmin gösterim tarihi 16 Mart 2018.

Tomb Raider’dan Fragman Yayınlandı

Yeniden çekilen filmler halkasına eklenen Tomb Raider'dan ilk fragman yayınlandı.

3031

Ve Yeni Tomb Raider Karşımızda

Yeniden sinema severlerin karşısına çıkacak olan Tomb Raider’dan ilk fotoğraflar geldi.

4687