Narcos’un 4. Sezonu Bomba Gibi Geliyor

Netflix’in merakla beklenen dizisinin yeni sezonunda başrolleri Michael Peña ve Diego Luna paylaşıyor.

  • 18PAYLAŞIM
  • 2940OKUMA
narcos

Netflix’in üç sezondur geniş bir hayran kitlesine hitap eden suç dizisi Narcos’un dördüncü sezonuyla ilgili ilk ciddi paylaşımlar yapıldı. Yeni sezonun ilk teaser’ı yayınlanırken başrolleri ünlü aktörler Michael Peña ve Diego Luna’nın paylaşacağı duyuruldu.

Narcos’un dördüncü sezonunun çekimleri Mexico City’de gerçekleşiyor ve dizinin 2018’de prömiyer yapması planlanıyor. Konu olarak, uyuşturucu ticareti yürüten çeteleri ele almaya devam edecek olan dizide Pablo Escobar devri kapanırken Cali çetesinin hikayesine geçilmişti.

Escobar için yürütülen kanlı av sona erince DEA ve ajan Javier Peña rotasını Cali isimli son derece güçlü kartele ve önde gelen dört üyesine çevirir: Çete lideri Gilberto Rodriguez Orejuela, çetenin yükselişinde imzası bulunan kardeşi Miguel Rodriguez Orejuela, uluslararası dağıtım ağını yöneten Pacho Herrera, New York’taki Kolombiya uyuşturucu ağını yöneten Chepe Santacruz Londono.

Narcos’un dördüncü sezon kadrosunda Peña ve Luna’ya Pedro Pascal, Damian Alcazar, Francisco Denis, Alberto Ammann ve Pepe Rapazote gibi isimler eşlik ediyor.

Peña son dönemde beyazperdede Collateral Beauty, Ant-Man, The Martian and American Hustle gibi filmlerle adından söz ettirirken Luna’yı Rogue One: A Star Wars Story Flatliners, Blood Father ve Elysium gibi yapımlarda izledik.


HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2674

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3325

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2856

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3175