Sicario 2: Soldado Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

"Sicario"nun devam halkasından ilk video yayınlandı.

Sicario-2-Soldado

Emily Blunt’lı suç filmi Sicario’nun devam halkasından ilk video yayınlandı! 30 milyon dolarlık bütçesine karşılık dünya çapında 84,8 milyon dolar kazanan ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler toplayan Sicario’nun devam halkası Sicario 2: Soldado’da bu kez başrolü Sicario’da tanıştığımız Alejandro’yu canlandıran Benicio Del Toro üstleniyor.

Meksika ve Amerika sınırındaki uyuşturucu savaşına odaklanan ilk filmin devam halkasında konunun ne olacağı henüz açıklanmadı. Ancak filmin kadrosunda ilk filmde de boy göstermiş olan Matt Graver rolünde Josh Brolin ve Steve Forsing rolündeki Jeffrey Donovan da yer alıyor. Kadroda aynı zamanda Matthew Modine, Christopher Heyerdahl, Manuel Garcia-Rulfo, Ian Bohen, Rachel de la Torre ve Jake Picking de bulunuyor.

“Sicario”nun yönetmen koltuğuna oturmuş olan, “İçimdeki Yangın”, “Tutsak” ve “Düşman” gibi filmlerle tanıdığımız ödüllü yönetmen Denis Villeneuve devam halkasında koltuğunu Stefano Sollima’ya devrederken, senaryoda ise Taylor Sheridan’ın imzası var.3 dalda Oscar adaylığı kazanan ve Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışmış olan “Sicario”nun devam halkası beklentileri karşılayabilecek mi?

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3539

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3210

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3549

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2793