Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

Annihilation

Natalie Portman’lı “Yok Oluş”un Yeni Videosunda Dünya Değişiyor

Evrimin insanları tehdit ettiği fantastik macera Yok Oluş’tan yeni video var. 2014’te Ex Machina ile büyük beğeni toplayan yönetmen Alex Garland’ın yönetmen koltuğunda oturduğu yeni fantastik aksiyon macera filminde, dünyanın değişim vakti geliyor ve doğa insanların ondan aldıklarına tepki veriyor. Hakkında hiçbir şey bilinmeyen bir bölgede başlayan yenilenme, giderek büyüyerek insanoğlunu tehdit etmeye başlıyor.Annihilation, 09 Mart 2018 tarihinde ülkemizde vizyona giriyor.

Natalie Portman’lı “Annihilation”dan Yepyeni Poster Yayınlandı

Annihilation

Jeff VanderMeer’in aynı isimli eserinden, Ex Machina’le yönetmenliğe adım adan Alex Garland’ın beyaz perdeye uyarladığı Annihilation (Yok Oluş), doğa kanunlarının işlemediği bir ortamda gizli, tehlikeli ve bir o kadar sıradışı bir keşif gezisine katılan bir biyologun hikâyesini konu ediniyor. Filmin başrolü olan biyologa Natalie Portman hayat verirken biyologun kocası rolünde karşımıza Oscar Isaac çıkıyor.

Annihilation Filminin Konusu:

Gerçekleşen anormal faaliyetlerden dolayı hükümet tarafından gizlice karantinaya alınan gizemli “Area X” bölgesi, on yıllardır kıtanın geri kalanından ayrıdır. Doğa, insan uygarlığının son izlerini de bölgeden silmiş durumdadır. İlk keşif gezisi, bozulmamış, cennet gibi bir doğanın süregeldiğini rapor etmektedir. Bölgeye giden 2. keşif grubu toplu intiharla, 3. keşif grubu dost ateşiyle, en sonuncu olan 11. keşif grubu ise kendilerinin bir gölgesi olarak geri dönmüş ve kısa süre sonra kanserden ölmüştür. 12. keşif grubunu oluşturan bir biyolog, bir antropolog, bir psikolog ve bir araştırmacı, kendilerini nelerin beklediğini bilmeden bölgeye giriş yapar. Görevleri araziyi haritalamak, örnek toplamak ve bütün gözlemlerini raporlamaktır. Akıl almayacak topografik anomalilere ve yeni yaşam biçimlerine şahit olan ekibin birbirlerinden sakladıkları sırların ortaya çıkması ise her şeyi değiştirecektir.

Annihilation Filminin Konusu:Portman ve Isaac’in yanı sıra kadrosunda Tessa Thompson, Jennifer Jason Leigh ve Gina Rodriguez gibi isimlerin yer aldığı Annihilation, 09 Mart 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3738

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3357

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2951

Black Panther’den Yeni Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Marvel'ın yeni filmi "Black Panther"dan etkileyici bir video daha yayınlandı.

4620