Neil Patrick Harris, Count Olaf Olarak Yüzünü Gösterdi

How I Met Your Mother’da canlandırdığı Barney Stinson rolü ile akıllara kazınan Neil Patrick Harris’in son projesinden beklenen fragman geldi. Oyuncuyu Daniel Handler, bilinen adıyla Lemony Snicket’in kaleme aldığı, uluslararası üne sahip kitap serisi Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events’ten aynı isimle uyarlanan dizinin başrolünde izleyeceğiz. Yapım; Violet, Klaus ve Sunny isimli üç Baudelaire’li […]

  • 16PAYLAŞIM
  • 2643OKUMA

How I Met Your Mother’da canlandırdığı Barney Stinson rolü ile akıllara kazınan Neil Patrick Harris’in son projesinden beklenen fragman geldi. Oyuncuyu Daniel Handler, bilinen adıyla Lemony Snicket’in kaleme aldığı, uluslararası üne sahip kitap serisi Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events’ten aynı isimle uyarlanan dizinin başrolünde izleyeceğiz. Yapım; Violet, Klaus ve Sunny isimli üç Baudelaire’li yetimin ve onların koruyucusu olan şeytani Count Olaf’ın hikayesini anlatacak. Dizi boyunca anne babalarının gizemli ölümünü aydınlatmaya çalışacak olan üç çocuk, her adımda miraslarını kaptırmamak için Count Olaf’tan daha zeki davranmaya uğraşacak.

8 bölüm ekranlarda kalması planlanan Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (Talihsiz Serüvenler Dizisi), 13 Ocak 2017’de başlayacak.