Şarkını Söyle Filminden Soundtrack Geldi!

Çılgın Hırsız ile ünü dünyaya yayılan Illumination’ın yeni animasyon bombası Şarkını Söyle’den yepyeni bir video geldi. Filmin soundtrackini seyircilerle buluşturan videoda karakterler de tanıtılıyor. Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünya yaratan Şarkını Söyle Buster Moon adında zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir koalanın hikayesini anlatıyor. Chris Meledandri ile Janet […]

  • 17PAYLAŞIM
  • 2779OKUMA

Çılgın Hırsız ile ünü dünyaya yayılan Illumination’ın yeni animasyon bombası Şarkını Söyle’den yepyeni bir video geldi. Filmin soundtrackini seyircilerle buluşturan videoda karakterler de tanıtılıyor.

Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünya yaratan Şarkını Söyle Buster Moon adında zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir koalanın hikayesini anlatıyor. Chris Meledandri ile Janet Healy’nin yapımcılığını üstlendiği film izleyicilere eğlenceli bir zaman geçirteceğe benziyor. Müzikal-komedi türündeki Şarkını Söyle filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Garth Jennings üstlenirken, seslendirme kadrosunda ise Scarlett Johansson, Taron Egerton, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, John C. Reilly gibi ünlü isimler yer alıyor.