Nicolas Cage’li Mom and Dad Filmi Vizyona Giriyor

İlginç konusuyla ön plana çıkan korku filmi Mom and Dad’in ilk fragmanı yayınlandı.

Mom-and-Dad

Nicolas Cage’in Oynadığı Korku Filmi “Mom and Dad”in Fragmanı Çıktı

Başrollerini Oscar ödüllü Nicolas Cage ve Selma Blair’in paylaştığı filmde çiftin çocuklarını Anne Winters ve Zackary Arthur canlandırıyor. Filmin yönetmenliğini son olarak Syfy dizisi “Happy”nin ilk üç bölümünü yöneten Brian Taylor üstleniyor. Son filmini altı yıl önce yönetenyönetmenin filmografisi pek de iç açıcı değil. Taylor, Mark Neveldine ile birlikte Crank, Crank:High Voltage, Gamer ve Ghost Rider: Spirit of Vengeance gibi filmlere imza atmıştı.
Film 19 Ocak 2018’de ABD’de vizyona girecek. Ülkemizdeki çıkış tarihi belli değil.

Mom and Dad’in Kadrosu Genişliyor

Oscar ödüllü Nicolas Cage’in başrolünü üstleneceği korku gerilim projesi Mom and Dad’in kadrosu genişliyor. Filmin kadrosuna katılan yeni isim Hellboy’un Liz’i Selma Blair oldu.

Nicolas Cage “Mom and Dad” Filminde Başrolü Üstlenecek

Oscar ödüllü Nicolas Cage’in yeni projesi belli oldu! Hollywood’un emektar yüzü Mom and Dad isimli korku-gerilim projesinde başrolü üstlenecek.

XYZ Films’in yapımını üstleneceği projede senaryo ve yönetmen koltuğu da Crank’in senarist-yönetmeni Brian Taylor’a emanet olacak. Mom and Dad kaynağı belirsiz bir toplu histeri sonucunda kendi çocuklarına yönelik şiddetle birer canavara dönüşen ebeveynlerinden kaçarak 24 saat boyunca hayatta kalmaya çalışan 2 kardeşi konu alıyor. Tim Zajaros ve Christopher Lemole ise filmde yapımcı olarak yer alacak. Filmin yönetmenliğini üstlenen Taylor, “Bu tam Nic’e göre bir film. İnsancıl, komik ve korkunç. Bir yandan tamamen gerçeğe yatkınken bir yanıyla da tamamen uçuk. Bir yönetmen olarak, Nic Cage’in yazdığınız karakteri canlandırmasına eşdeğer bir mutluluk olamaz” diye konuştu.
Filmin prodüksiyonunun ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3696

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3315

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3679

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2909