X- Men: Dark Phoenix Filminin Hazırlıkları Devam Ediyor

Jean Grey karakterinin Phoenix'e dönüşümü etrafında gelişecek X-Men: Dark Phoenix'e ilk bakış...

dark-phoenix

“X-Men: Dark Phoenix”ten Yeni Fotoğraf Paylaşıldı

X-Men-Dark-Phoenix

Yeni X-Men filmimiz, geçen yıl izlediğimiz “X-Men: Apocalypse”in yaklaşık on yıl sonrasında 1992’de geçiyor. Filmde X-Men ekibi bir takım olmaya alışırken, bunun yan etkisi olarak Charles Xavier’ın egosunun beslenmesini göreceğiz. Yeni yayınlanan görselde ise daha önce hiç bu kadar kötü durumda görmediğimiz bir Magneto görüyoruz. Empire’la konuşan Sophie Turner filme dair şunları söyledi: “Her şey ikilikle alakalı, karanlık ve aydınlık, Jean’in tamamen farklı biri gibi hissetmesi ve bununla baş çıkmaya çalışması…” Bunun Jean’in arkadaşları ve düşmanlarıyla ilişkisinde nasıl bir rol oynayacağı bilinmiyor.

Merakla Beklenen X-Men: Dark Phoenix’ten İlk Görüntüler Yayınlandı

Sophie Turner’ın hayat verdiği Jean Grey karakterinin Phoenix’e dönüşümünü temel alan X-Men: Dark Phoenix, evrenin en merakla beklenen filmleri arasında başı çekiyor. Jean Grey’in hikâyesine yoğunlaşacak olan filmde X-Men evreninin sevilen mutantlarının yanı sıra genç mutantların daha ön planda olması bekleniyor.

x-men-dark-phoenix

Dark Phoenix’ten yayınlanan ilk görüntülerde Jean Grey’in Phoenix’e dönüşümü ve kadroya yeni dahil olan Jessica Chastain oldukça dikkat çekerken, Chastain hayat verdiği karakter hakkında bilgiler hâlâ kısıtlı olmasına rağmen karakterin bir hayli sessiz ve bir o kadar da zalim olduğu söyleniyor. Jennifer Lawrence ise, canlandırdığı sevilen mutant Mystique için “seyirci daha olgun ve daha anaç bir Mystique izleyecek” diyor.

x-men-dark-phoenix

Turner, Chastain ve Lawrence’ın yanı sıra kadrosunda Michael Fassbender, James McAvoy ve Evan Peters gibi isimlerin yer aldığı ve yönetmen koltuğunda Simon Kinberg’in oturduğu X-Men: Dark Phoenix, 02 Kasım 2018’de tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

x-men-dark-phoneix

“X-Men: Dark Phoenix”ten yeni görseller

X-Men severlerin merakla beklediği devam halkası “X-Men: Dark Phoenix”in setinden yeni görseller geldi.

2440

Game of Thrones 2019’da Geliyor

Dizinin yıldızı Sophie Turner, verdiği bir röportajda dizinin prömiyer tarihini açıkladı.

3381

2018’de Vizyona Girecek 9 Süper Kahraman Filmi

2018'de vizyona girecek 9 süper kahraman filmini sizler için listeledik.

3686

Sophie Turner, Gökyüzünden Düşen Kız’ı Canlandıracak

Game of Thrones’un Sansa Stark’ı ve X-Men evrenin en gözde mutantlarından biri olan Jean Grey’i canlandıran Sophie Turner, yeni bir projenin hazırlıklarına başladı. 

2863