“O” devam filminin son üyesi bulundu!

Geçtiğimiz yılların en popüler filmlerinden olan ve 700 milyon dolarlık gişesiyle gelmiş geçmiş yüksek gişe ulaşan "O"nun devam filmi için aranan son oyuncu da bulundu.

Kadroya katılan son isimle birlikte ilk filmin çocuk ekibi yetişkin versiyonlarına kavuşmuş oldu.

Andy Muschietti imzalı “O” filminin devam halkası It: Chapter 2’ya, Chosen Jacobs’ın canlandırdığı Mike’ın yetişkin versiyonu olarak Isaiah Mustafa katıldı. Shadowhunters’tan olduğu kadar Old Spice reklamlarıyla da akılda kalan yıldızın kadroya katılması, karakterin gençliğini canlandıran Jacobs tarafından sosyal medyadan duyuruldu.

Yetişkin Bill olarak BAFTA ödüllü James McAvoy, Beverly olarak Oscar adayı Jessica Chastain ve Richie olarak Saturday Night Live ve komedi filmlerinde canlandırdığı birçok rolle bilinen Bill Hader’ın boy göstereceği devam halkasında, ilk filmde Jeremy Ray Taylor’ın canlandırdığı Ben’in yetişkin haline genellikle dizilerden tanıdığımız Jay Ryan, bağımsız korku filmlerinden tanıdığımız James Ransone ilk filmde Jack Dylan Grazer’in canlandırdığı Eddie’nin yetişkin haline, “Power”ın yıldızı Andy Bean ise Wyatt Oleff tarafından canlandırılan Stanley’nin yetişkin haline hayat verecek.

Bill Skarsgård’ın ünlü katil palyaço Pennywise olarak geri döneceği devam halkasında Muschietti bir kez daha yönetmen koltuğunu üstlenirken, devam halkasının senaryosu Gary Dauberman’ın imzasını taşıyacak. “It: Chapter 2” 13 Eylül 2019 tarihinde sinemalarımızda olacak.

You’re one of us now @isaiahmustafa. #ITMovie

C•H•O•S•E•N (@chosenjacobs)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

 

“Mara”dan korku dolu fragman

Başrolünü  Olga Kurylenko'nun üstlendiği korku filmi "Mara"dan uykuları kaçıracak fragman yayınlandı.

3035

Ömür bitti devam filmi gelmedi!

İzlemek için yıllarca beklediğimiz devam filmlerini listeledik.

53176

Bu Gece Evde Korku Filmi İzlemek İçin 5 Neden

Cadılar Bayramı’nda evde kalıp korku filmi partisi düzenlemeye ne dersiniz?

4015

Cadılar Bayramı’na Özel Korku Film Önerileri

Ülkemizde seküler bir kutlama haline Cadılar Bayramı için bir parti planınız yoksa, 31 Ekim akşamını korku filmleri eşliğinde bir Halloween gecesine dönüştürebilirsiniz.

3878