Tarantino’nun yeni filmi yıldızlar geçidine dönüyor!

Quentin Tarantino'nun daha çekimleri başlamadan hayli ses getiren yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood'un halihazırda birçok yıldızı barındıran kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Çekimlerine yazın başlanacak olan Once Upon a Time in Hollywood, şimdiden 2019’un en çok merak edilen filmlerinden biri… Quentin Tarantino’nun senaryosunu kaleme alıp yöneteceği filmde Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Tim Roth, Michael Madsen ve Burt Reynolds gibi isimlerin yer alacağı açıklandıkça filme olan merak katlanmaya başlamıştı. 1969 yılı Los Angeles’ında, eski bir western yıldızı Rick Dalton ile onun uzun yıllar dublörlüğünü yapan Cliff Booth’un hikâyesi üzerinden Sharon Tate’in de aralarında bulunduğu beş kişinin öldürüldüğü Manson katliamının arka planını anlatacak filmin kadrosu hâlâ genişlemeye devam ediyor.

Deadline’ın haberine göre Dakota Fanning, Emile Hirsch,Damian Lewis, Luke Perry, Clifton Collins Jr, Keith Jeffersonve Nicholas Hammond gibi isimler de filmin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Damian Lewis’in ünlü film yıldızı Steve McQueen’e, Dakota Fanning’in sonradan başkan Gerald Ford’a suikast girişiminde de bulunacak olan Manson tarikatı üyesi Squeaky Fromme’ye, Emile Hirsch’in ise öldürülen isimler arasında yer alan Jay Sebring’e hayat vereceği belirtiliyor. Merakla beklenen film, Sharon Tate’in ölümünün 50. yıl dönümü olan 9 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek.

Tarantino’nun planları alt üst oldu!

Tarantino'nun çekimlerini yaptığı son filmi Once Upon a Time in Hollywood'da planlar alt üst oldu!

1467

World War Z 2’nin çekimlerinde flaş gelişme

Brad Pitt’in Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacak olmasından dolayı World War Z 2’nun çekimleri bir kez daha ertelendi.

2912