Obama’nın Gençliğini Anlatan Filmin Fragmanı Geldi!

ABD’nin 44. ve ilk siyahi devlet başkanı Barack Hussein Obama’nın New York’taki öğrencilik yıllarını konu edinen biyografik film Barry’den beklenen fragman geldi. Arkadaşları tarafından “Barry” diye çağırılan genç Barack, 1981 sonbaharında Columbia Üniversitesi’nde okumak üzere New York’a taşınır. Suçun ve ırkçılığın oldukça yoğun olduğu New York ortamında Barry kendini, farklı sosyal çevreler ile Kansaslı annesi, […]

  • 16PAYLAŞIM
  • 2653OKUMA

ABD’nin 44. ve ilk siyahi devlet başkanı Barack Hussein Obama’nın New York’taki öğrencilik yıllarını konu edinen biyografik film Barry’den beklenen fragman geldi.

Arkadaşları tarafından “Barry” diye çağırılan genç Barack, 1981 sonbaharında Columbia Üniversitesi’nde okumak üzere New York’a taşınır. Suçun ve ırkçılığın oldukça yoğun olduğu New York ortamında Barry kendini, farklı sosyal çevreler ile Kansaslı annesi, Kenyalı babası ile sınıf arkadaşları arasındaki gergin ilişkiler düğümünün ortasında bulacaktır.

Yönetmenliğini Vikram Gandhi’nin üstlendiği filmin senaryosunu Adam Mansbach yazdı. Obama’yı Devon Terrell canlandırırken filmde ayrıca Ashley Judd, Anya Taylor-Joy ve Jenna Elfman yer alıyor.
Galasını Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştiren film, 16 Aralık 2016‘da Netflix’te yayınlanacak.