Emilia Clarke Yeni Han Solo Filmine Katıldı!

Tüm televizyon dünyasını etkisi altına alan Game Of Thrones’un Khaalesi’si Emilia Clarke yeni Han Solo filminin kadrosuna katıldı! Çekimleri Ocak ayında Londra’da başlayacak olan Walt Disney Studios ve Lucasfilm’in beklenen filminde “Ejdarhaların Annesi” olarak bilinen ve Khalesi olarak namını Game Of Thrones’da sıklıkla duyduğumuz Emilia Clarke’ın resmi olarak ekibe katıldığı açıklandı. Clarke’ın hangi karakteri canlandıracağı […]

  • 17PAYLAŞIM
  • 2751OKUMA

Tüm televizyon dünyasını etkisi altına alan Game Of Thrones’un Khaalesi’si Emilia Clarke yeni Han Solo filminin kadrosuna katıldı! Çekimleri Ocak ayında Londra’da başlayacak olan Walt Disney Studios ve Lucasfilm’in beklenen filminde “Ejdarhaların Annesi” olarak bilinen ve Khalesi olarak namını Game Of Thrones’da sıklıkla duyduğumuz Emilia Clarke’ın resmi olarak ekibe katıldığı açıklandı. Clarke’ın hangi karakteri canlandıracağı ise şuan merak konusu.

game_of_thrones_khalesi

Start Wars evrenin’de Han Solo’nun origin hikayesini anlatacak Film Han Solo ve Chewbacca’nın gençlik yıllarında yaşadıkları maceralara odaklanacak. Han Solo’yu Yüce Sezar!, Blue Jasmine ve Lanetli Kan gibi filmlerde gördüğümüz Alden Ehrenreich’ın canlandıracağı yapımda oyuncuya eşlik edecek isimler yavaş yavaş belirli olurken, Lego Filmi ile gönüllere taht kuran Phil Lord ve Chris Miller ikilisi yönetmenliği üstlenecek. Filmin senaryosu ise Lawrence Kasdan ve oğlu Jon’un imzasını taşıyacak.

emilia-clarke1