Onur Ünlü’den Yeni Film Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok

Onur Ünlü'nün yönettiği “Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok” filminin vizyon tarihi belli oldu.

Aşkın-Gören-Gözlere-İhtiyacı-Yok

Onur Ünlü’nün İtirazım Var sonrası art arda çektiği filmler seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Onur Ünlü’nün çektiği yeni filmlerden Kırık Kalpler Bankası, İstanbul Film Festivali’nde gösterilmiş, Cingöz Recai: Bir Efsanenin DönüşüEkim ayı içerisinde gösterime girmiş, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok ise Adana’dan En İyi Film ödülüyle dönmüştü. Aynı festivalden Onur Ünlü’ye yönetmen ödülünü de kazandıran filmin vizyon tarihi ise belli oldu.

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok’un oyuncu kadrosunda Fatih Artman, Demet Evgar, Hale Sürel, Ezgi Eyüboğlu, Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer alıyor.

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Filminin Konusu:

Cinayet masası dedektifi olan Salim, 30’lu yaşlarında olan içine kapanık bir adamdır. Eşinden ayrılan ve 3 yaşında bir kızı olan Salim, bir süredir devam etmekte olduğu göz tedavisinin sonuç vermediğini ve zamanla tamamen kör olacağını öğrenir. Bu sorunla baş etmeye çalışırken üzerinde çalışmaya başladığı yeni cinayet davasında öldürülen kişinin karısı Handan Hanım’ın da kör bir piyanist olması, Salim’in durumunu daha da ilginç kılar. Dava süreci ilerledikçe Handan Hanım’a fena halde gönlünü kaptıran Salim, ondan yüz bulamayınca ilgisini cinayetin bir numaralı katil zanlısının kör karısı Leyla’ya yöneltir. Ama şüphesiz en tuhafı, Salim’in canından çok sevdiği annesinin yaşlı ve kör bir fahişe olmasıdır. Olaylar geliştikçe Salim daha da körleşir.

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Filminin Fragmanı:“Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok” 11 Mayıs 2018 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

Gerçek Kesit: Manyak’ın fragmanı yayınlandı

Onur Ünlü’nün merakla beklenen yeni filmi Gerçek Kesit: Manyak'ın ilk fragmanı yayınlandı

4130

Onur Ünlü’de Yeni Bir Film Daha Manyak’a Dair Her Şey

Yerli sinemanın üretken yönetmeni Onur Ünlü'den yeni bir film geliyor.

3773

Onur Ünlü’nün Yeni Dizisi Dudulu Postası’na Dair Her Şey

Onur Ünlü’nün kadrosunda Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Güven Kıraç ve Erkan Can gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi Dudullu Postası’dan fragman yayınlandı.

6038

Put Şeylere Filmi ile Onur Ünlü’den Yeni Bir Hareket

54. Ulusal Yarışma’da Onur Ünlü, yeni filmi Put Şeylere ile yeni bir sinema hareketi yaratmayı planladığını belirtti.

2923