Onur Ünlü’nün Yeni Dizisi Dudulu Postası’na Dair Her Şey

Onur Ünlü’nün kadrosunda Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Güven Kıraç ve Erkan Can gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi Dudullu Postası’dan fragman yayınlandı.

  • 37PAYLAŞIM
  • 6111OKUMA
Onur-Unlu'den-Dudulu-Postası

Dudullu Postası’ndan İlk Fragman Yayınlandı


Dudullu Postası’nın Çekimleri Başladı

Dizinin çekimlerine başladığını kendi Instagram hesabı üzerinden yayınladığı yukarıdaki fotoğrafla duyuran Onur Ünlü, Dudullu Postası’nda Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Ahmet Rifat Şungar ve Bülent Şakrak‘ın yanı sıra Güven Kıraç ve Erkan Can gibi usta isimlere rol vermeye hazırlanıyor. Senaryosunu Erkan Yılmaz, Funda Alp ve Penguen’in Dudullu Postası bölümünün yaratıcısı Serkan Yılmaz‘ın kaleme aldığı dizi, tıpkı mizah dergisinde olduğu gibi sıra dışı bir semtin sıra dışı insanlarının hikâyelerini bir mahalli gazetenin gözünden anlatılacak. Dizinin görüntü yönetmenliğini ise yine daha önce pek çok kez yönetmenle çalışmış olan Eyüp Boz üstleniyor.

Dudulu-Postası

45 ila 50 dakika civarındaki 14 bölümden oluşacak Dudullu Postası’nın 2018 yılı içerisinde BluTV’de yayınlanması bekleniyor.

Dudullu Postası Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Ünlü yönetmen Onur Ünlü, online içerik platformu BluTV’de yayınlanacak yeni dizisi için kolları sıvadı. Karikatürist Serkan Çelik’in Penguen’deki köşesinde yayınlanan Dudullu Postası karikatüründen ilham alınan dizi, Dudullu’da geçen eğlenceli bir hikayeyi odağına alacak.

Çekim hazırlıklarına başlanan Dudullu Postası’nın oyuncu kadrosunda, Onur Ünlü’nün Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim dizilerinde de birlikte çalıştığı Ali Atay ve Serkan Çelik’in yanı sıra usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç var. Oyuncu kadrosu için son dönemin hem ekranda hem de beyazperdede adından söz ettiren genç yıldızlarından Hazar Ergüçlü’ye de teklif götürüldüğü belirtiliyor. Dudullu Postası’nın senaryosu ise Erkan Yılmaz ile Funda Alp’in imzasını taşıyor.

Çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak olan dizinin, Ünlü’nün hayran kitlesi de göz önüne alındığında, BluTV’nin imza attığı orijinal yapımlar Masum ve 7Yüz kadar ses getirmesi bekleniyor.

Onur Ünlü bir dönem ekranda Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş, Ben de Özledim gibi yapımlara imza atmış; ardından sinema tarafına ağırlık vermişti. Ünlü bu yıl Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Cingöz Recai ve Put Şeylere olmak üzere üç farklı filmle izleyici karşısına çıkmıştı.

Gerçek Kesit: Manyak’ın fragmanı yayınlandı

Onur Ünlü’nün merakla beklenen yeni filmi Gerçek Kesit: Manyak'ın ilk fragmanı yayınlandı

4197

Onur Ünlü’de Yeni Bir Film Daha Manyak’a Dair Her Şey

Yerli sinemanın üretken yönetmeni Onur Ünlü'den yeni bir film geliyor.

3819

Onur Ünlü’den Yeni Film Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok

Onur Ünlü'nün yönettiği “Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok” filminin vizyon tarihi belli oldu.

3063

Put Şeylere Filmi ile Onur Ünlü’den Yeni Bir Hareket

54. Ulusal Yarışma’da Onur Ünlü, yeni filmi Put Şeylere ile yeni bir sinema hareketi yaratmayı planladığını belirtti.

2975