Organize İşler 2’de ayrıntılar belli oluyor

Türk sinemasının en başarılı yapımlarından olan Organize İşler’in devamının çekileceği açıklanmıştı ve başrol için açıklanan ilk ismin Kıvanç Tatlıtuğ olması filmle ilgili beklentileri daha da artırmıştı

2005 yılında vizyona giren ve Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği ilk filmin devamı olacak Organize İşler 2’de Tatlıtuğ, horoz dövüşçüsü rolüyle hayranlarının karşısına çıkacak.

Filmin kadrosunda ilk filmde olduğu gibi yine Cem Yılmaz, Tolga Çevik ve Özgü Namal’ın da rol alacağı iddia edilse de Yılmaz Erdoğan şimdilik bu konuda net bir açıklama yapmadı. Bu isimlerin yanında filmin dikkat çeken bir diğer yüzü ise özellikle dizi izleyicilerinin yakından tanıdığı Bensu Soral olacak. Soral, filmde Yılmaz Erdoğan’ın karakteri Asım Noyan’ın kızı Nazlı rolüyle kamera karşısına geçecek. Popüler bir iddia ise Demet Evgar’ın da filme dahil olacağı yönünde.

En başarılı komedi yapımlarından biri olarak görülen Organize İşler’in devam filminin senaryosu yine Yılmaz Erdoğan’a ait olacak ve filmi yönetmesi beklenen isim de yine Erdoğan. Senaryoyu geliştirme aşamasında olan Yılmaz Erdoğan, Hürriyet’in haberine göre Kıvanç Tatlıtuğ ile Göcek’te bir araya geldi.

Erdoğan ve Tatlıtuğ’un Göcek’te denize demirledikleri teknede senaryo üzerine çalıştıkları belirtildi. Yılmaz Erdoğan horoz dövüşçüsü karakterini yaratırken bizzat Kıvanç Tatlıtuğ ile çalışmayı tercih etmiş.

“Organize İşler 2″de kamera arkası yıldız kaynıyor

"Organize İşler 2" çekimleri sürerken, kamera arkası videosu da geldi.

3343

Organize İşler 2’nin çekimleri başladı

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp ve yönettiği Organize İşler'in devam filmi Organize İşler 2'nin çekimleri başladı.

4078

Kıvanç Tatlıtuğ Organize İşler 2’de bambaşka rolle geliyor

Kıvanç Tatlıtuğ Organize İşler 2'de hayranlarını şaşırtacak bir karakterle geliyor!

3427

Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

4596