Üç Harfliler: Beddua’dan ilk bilgiler ortaya çıktı

Üç Harfliler: Beddua’dan ilk bilgiler ve fotoğraflar geldi.

  • Yerli korku sinemasının başarılı isimlerinden Alper Mestçi’nin yönetmen koltuğuna oturduğu yeni Üç Harfliler devam halkası da seyircilerini dehşete düşürmeye hazırlanıyor.
  • Senaryosunun da Mestçi’ye ait olduğu film için Mestçi; “Bizim insanımız her şeyden korkmaz acayip cesaretli bir milletiz. Ben bu filmim için şöyle demek istiyorum cesareti olan, kendine güvenen izlemeli. Korku dozu bu filmde daha da çok arttı” dedi. Filmin görüntü yönetmenliğini Eren Nayir üstlenirken, müzikler de ise Reşit Gözdamla’nın imzası var.
  • Başrollerine Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal ve Gizem Takma’yı yerleştiren korku filminde Nural Erkol, Vural Ceylan, Nurdan Tünay Kekeç, Aydın Erek, Uğur Sidar Acar ve Yavuz Çetin de yer alıyor.
  • Melek, Burcu, Eda ve Ayla dört lise arkadaşıdır. Mezuniyetlerinin ardından yıllar geçmiş olsa da birbirlerinden kopmamışlardır. Hayatları, Havel adında Şaman bir kadın ile karşılaştıkları geceden sonra ise tamamen değişecek ve bir daha eskisi gibi olmayacaktır. “Üç Harfliler: Beddua”; bu dört genç kızın kimin tarafından edildiği belirsiz, hayatlarını cehenneme çeviren bir beddua ile yüzleşmelerinin Bursa’da yaşanmış gerçek hikayesi!
  • Merakla beklenen film 15 Haziran Cuma günü vizyona girecek.